WhatsappWhatsapp su kaçağı tespiti İstanbul | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Kas 2019

su kaçağı tespiti İstanbul

su kaçağı tespiti İstanbul gibi büyük şehirde yüzlerce firma tarafından yapılabilmektedir.  Uzman ekipler kısa sürede kırma dökme yapmadan sorunlara çözüm üretebilmektedir.

Hidrolik sızıntılar özellikle sorunlu olabilir ve herhangi bir zamanda ve evinizin herhangi bir yerinde olabilir. İlk başta sadece küçük bir kayıp olabilir, ancak daha sonra bir soruna dönüştü. Aşağıda su sisteminizden su sızıntısını gösterebilecek 6 işaret bulacaksınız;  su kaçağı tespiti İstanbul da konusunda uzman ekipler aşağıdaki sorunlara kısa sürede çözüm üretebileceklerdir.

  • Borunun yırtılmasının tespit edilmesi için bir su sistemindeki su sızıntısı önemlidir. Su kaybeden küçük delikler oluşturulur.
  • Her ay su faturasını izleyin ve önceki aylarla karşılaştırın. Kullanım önemli ölçüde değişmediyse ancak bu sefer fatura çok pahalıysa, evinizde su sızıntısı olabilir.
  • Son zamanlarda kullanılmamış olsa bile, sık sık banyo tuvaletinden sürekli bir su akması meydana gelebilir.Bu, tuvalet kasetinden su sızıntısının ilk belirtisidir.
  • Her sistem genellikle evin bazı bölgelerinde su akışını kesen musluklara sahiptir. Muslukları kapattıktan sonra bile su akmaya devam ederse, su sızıntısı ile uğraştığımız anlamına gelir.
  • Oldukça sık görülen bir fenomen, özellikle kat mülkiyeti, nem lekeleridir. Ortaya çıkan nem lekelerinin başlıca nedeni, genel olarak sıhhi su drenaj boruları, su boruları veya ısıtma sistemi borularının kırılmasından kaynaklanan banyo veya mutfaklardan su sızmasıdır.
  • Bu kokular tipik değildir ve bu nedenle hidrolik sızıntıları gösterebilir. Ayrıca, banyo gibi su sızıntılarının olabileceği alanları temizledikten sonra küflü bir koku kalırsa, bir sızıntınız olabilir.

su kaçağı tespiti İstanbul gibi bir yerde çok zor değil. Onlarca profesyonel firma hizmet veriyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara