WhatsappWhatsapp Su Kaçağı Tamiri

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Su Kaçağı Tamiri kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; su kaçağı tamiri nasıl yapılır, kırmadan su kaçağı tamiri, su kaçağı tespiti cihazı, su kaçağı nasıl tamir edilir, su kaçağı tespiti nasıl yapılır, su kaçağı tespiti ne kadar, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tamiri

Günümüzde eski ve yeni yapılar da bulunan su tesisatlarında arızalar oluşabilmekte ve su kaçağı tamiri ile bu sorunlardan kurtulunmaktadır. Eskiden en ufak bir su kaçağında evler harabeye dönmek zorunda kalırken şimdilerde kullanılmakta olan teknoloji ile hiçbir yer kırılıp dökülmeden su kaçakları tespit edilebilmektedir. Bu şekilde çalışmaları yapan uzman firmalar bulunmaktadır. Bu uzman firmalar kullanmış oldukları cihazlar ile duvar yüzeyinden arızayı tespit edebilmekte ve sadece arızalı olan parçanın değişimini yaparak sorunu ortadan kaldırmaktadırlar. Ayrıca bu yöntem su kaçaklarından dolayı evde yaşanabilecek bir inşaat ortamı yaratmamakta ve ev halkının mağdur olmasını engellemektedir. Bu sayede insanların canları sıkılmadan su tesisatında bulunan arızalardan kurtulmaları sağlanmakta ve insanların cebinden daha az para çıkması sağlanmaktadır. Su kaçağı problemleri bazen bir ilaç yöntemi ile çözülebilirken bazen de parça değişimini gerektirebilmekte ve sadece bu parçanın olduğu ufak bölgenin tamiratı ile bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

Su Kaçağı Tamiri-1

Su tesisatlarında bulunan su kaçağı tamiri yapılmadan önce yapılması gereken ilk çalışma evde bulunan tesisatın yerinin tespit edilmesidir. Temiz su tesisatı ile pis su tesisatının yeri tesisat borusu tespit etme cihazları sayesinde bulunarak tesisatın yeri tespit edilir. Bundan sonra elektromanyetik dalga duyucu cihazlar sayesinde bu tesisatların üzeri komple gezilir. Su kaçağı olan yer veya yerler tespit edildikten sonra duvar içi görebilen kameralar sayesinde bu kaçakların durumu kontrol edilir. Kaçaklar kırık veya çatlaktan oluşuyor ise bu kaçak yapan bölgelerde bulunan parçalar değiştirilir. Fakat sadece ufak deliklerden dolayı su kaçağım oluşmakta ise özel kimyasallar sayesinde hiçbir fayans sökülmeden bu su kaçakları tamir edilebilmektedir. Bu işlem için borunun içine yani tesisat başlangıç noktasına bu kimyasallar sıkılır ve o deliklerin kapanmaları sağlanır.

Su Kaçağı Tamiri-2

Bu sayede tek bir fayans sökmeden bu su kaçakları derdinden kurtulma şanını kullanmış olur ve en az maliyet ile bu dertten kurtulmuş olursunuz. Bundan dolayı su kaçağı tamiri yaptırmanız gerektiği zaman mutlaka bu tür hizmetleri sunan profesyonel firmalardan destek almanız gerekmektedir. Bu firmalar tamamen teknolojiden faydalanarak evinize zarar vermeden su kaçaklarına çözüm bulmakta oldukları için diğer eski yöntemlerden çok daha az maliyetli bir çalışma yapmaktadırlar. Ayrıca bazen ufacık bir delikten dolayı sızan sular nedeni ile tüm tesisatı değiştirmenizi önerecek kişiler olacaktır. O kişiler bu yöntemleri bilmediğinden tesisatta bulunan arızanın boyutunu da bilmeyecek ve bundan dolayı tüm tesisatı değiştirmeniz gerekecektir. Bundan dolayı da teknolojiden yararlanmak size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca cihazları görünce zaten bu işin artık profesyonel bir sektör haline geldiğini anlayacak ve gerçekten doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Su Kaçağı Tamiri-3

Bugüne kadar kullanılan eski yöntemler ile su kaçağı tamiri artık çok pahalı bir çözüm olmaktadır. Bu kolay ve ucuz görünen tesisat işleri içine girildiği zaman çıkılamayacak işlere dönüşecek ve tüm tesisat ile beraber karo fayans işi de devreye girecektir. Her taraf yıkılıp dökülecek ve ev harabeye dönecektir. Bu tür istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak adına konusunda uzman olan profesyonel firmalardan destek alınarak cihaz ile su kaçakları bulunmalı ve yine teknolojik cihazlar ile bu kaçaklar yok edilmelidir. Bu sayede ne eviniz zarar görecek ne de sağlam olan tesisatınız sökülmek zorunda kalacaktır. Bundan dolayı bu tür hizmetleri sunan firmalar ile görüşmek her zaman için daha ekonomik ve daha hızlı çözümler olmaktadır. Bu sayede evinizde günlük yaşantınıza devam ederek bu su kaçaklarından kurtulma şansını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Su Kaçağı Tamiri-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara