WhatsappWhatsapp su kaçağı servisi | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Kas 2019

su kaçağı servisi

su kaçağı servisi sizlere kırma dökme yapmadan teknolojik cihazlar ile servis verir. sızdıran musluklar genellikle aşınmış bir lastik yıkayıcının sonucudur. Bir lavabodaki rondela genellikle sapın altında bulunur. Doğru aletlere sahipseniz, bunların değiştirilmesi nispeten kolaydır.

Lavabonun altındaki veya ana kapatma valfindeki suyu kapatmakla başlayın. Musluk kolları kapatma vanaları değildir.

Musluk sızıntılarının nasıl onarılacağı hakkında;  yerel ev merkezinizi ya da donanım mağazanızı kontrol etmek gerekir.

su kaçağı servisi içtiğiniz ve yıkandığınız su basınçlıdır. Bu nedenle bir sızıntı çok açık olabilir. Öte yandan atık su, genellikle yerçekimi tarafından taşınır ve basınç yoktur. Bu atıksu sızıntılarının tespit edilmesini zorlaştırır. Atık su sızıntısı olduğundan şüpheleniyorsanız, lütfen yardım için su kaçağı servisi arayın.

Bir sızıntının tam konumunun her zaman hemen açık olmayabileceğini unutmayın. Bazı sızıntılar bir yerden başlayabilir, daha sonra boşalmadan ve bir miktar gözle görülür hasar vermeden önce bir çıkıntıya veya başka bir kanal boyunca akabilir.

Tavanlarınız, döşemeleriniz, duvarlarınız ve doğramalarınızda (mutfağınızın dibinde veya banyo lavabosunun dibinde) ıslak, çarpık veya solma lekeleri arayın. Onarmaya çalıştığınızda, yalnızca sızıntıdan kaynaklanan zararı değil, sızıntının asıl yerini iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

su kaçağı servisi sizlere kısa sürede teknoloji cihazları ile destek verir. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara