WhatsappWhatsapp Su kaçağı İstanbul | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Kas 2019

Su kaçağı İstanbul

İstanbul sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük şehirlerinden biridir. Asfalt yada asfaltsız yüzeylerin altındaki su şebekesinde sızıntı bulma ve tespit etmek zor değil. Bu konuda geliştirilmiş birçok su kaçağı bulma cihazı var.  Özellik su kaçağı İstanbul da daha yaygın ve teknolojig cihazlar ile yapılıyor.

Gereksiz kazı çalışmalarını önleyin, yani kırma, dökme, kazmaya gerek kalmadan su kaçağı İstanbul da kolaylıkla çözümlenebiliyor. Özel ekstra aletler kullanarak vana ve hidrantlarda, küçük çaplı su borularında ve erişilmesi zor yerlerde sızıntıyı bulun. Parazit gürültüyü izole edin ve potansiyel sızıntı sesine odaklanın…

Ev sigortalaında su basması olayı en çok yüksek sigorta rakamlarından biridir.  Su sensörleri yardımıyla erken tespit, hasarı azaltmaya yardımcı olur. Bu gibi birçok küçük detay konusunda uzmanlar size destek verebilir.  Su kaçağı İstanbul ekipleri sadece sorun olduğunda değil. Sorun oluşmadan çözüm üretir.

su kaçağı İstanbul dendiğinde konunun uzmanları size bazı tavsiyelerde bulunabilir.

Damlama muslukları veya sızıntı yapan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bağlantıları için mutfağa, banyoya ve çamaşırlara bakın. Duvarlardaki nemli yamalar da bir sızıntıya işaret edebilir.

Depoya birkaç damla gıda boyası koyarak tuvalet sarnıcınızı sızıntılara karşı kontrol edebilirsiniz. Yıkamadan klozette renklendirici arayın. Eğer geçiyorsa, bir sızıntı var demektir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara