WhatsappWhatsapp su kaçağı bulma fiyatları | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Kas 2019

su kaçağı bulma fiyatları

su kaçağı bulma fiyatları, 69 türk lirasından başlayan fiyatlar ile ancak kaça durumuna göre fiyat değişebilir. Siz sorunu çözmek isteyebilirsiniz ;pratik bilgiler işe yarayabilir ancak geçici bir süre, soruna kalıcı çözüm bulmak için ise kırma dökme yapmadan çözüm üreten tesisatçılar ile irtibata geçmelisiniz.

7/24 hizmet veren uzman ekipleri çağırın ki sorunlarınızı kısa sürede çözsün.  Eviniz kirlenmeden dakikalar içerisinde sorunlarınızı çözen tesisat uzmanları teknolojik aletler kullanırlar.    Uzman ekip sorununuzu dakikalar içerisinde çözecektir.

Deneyimli ekipler günümüzde bilgisayarlı kameralı sistemler kullanmaktadırlar.Tıkanıklığa ulaştıklarından tekrar etmemesi adına sizlere tavsiyelerde de bulunacaklardır.

su kaçağı bulma fiyatları hakkında kısa bilgi verdik.  Ancak yılda bir kez işin uzmanlarına tesisat ve gider bakımı yaptırmanız önermek istediğimiz bir konudur. 

Su kaçağı dedektörleri ne gibi faydalar sağlar;

  • Asfalt ve asfaltsız yüzeylerin altındaki su şebekesinde sızıntı bulma ve tespit etmeyi sağlar,
  • Gereksiz kazı çalışmalarını önler,
  • Özel ekstra aletler kullanarak vana ve hidrantlarda, küçük çaplı su borularında ve erişilmesi zor yerlerde sızıntıyı bulur,
  • Parazit gürültüyü izole eder ve potansiyel sızıntı sesine odaklanır.

Su kaçağı bulma aletleri

  • Asfalt ve asfalt olmayan yüzeylerin altındaki metal ve metal olmayan yeraltı boru hatları için temel akustik su kaçağı detektörü.
  • Metal ve metal olmayan yeraltı boru hatları için ekstra fonksiyonla birleştirilmiş akustik su kaçağı detektörü: yeraltı enerjili kablonun tespiti.
  • Tesisatçılar ve servis şirketleri için mükemmel, güçlü kablo bulma seti ile birlikte gelişmiş akustik kaçak dedektörü.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara