WhatsappWhatsapp Su gideri açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
banyo tıkanıklığı
19Kas 2019

Su gideri açma

Su gideri açma

Tıkanmış drenajlar taşmalar ile evinize zarar verebilir. İşaretleri tespit edin ve dahili veya harici bir sorununuz olup olmadığını öğrenin.

  • Tuvaletin yıkanması zor,
  • Musluğu çalıştırdığınızda tuvalet suyu kabarcıkları,
  • Lavabolar veya banyolar çok yavaş boş,
  • Tuvaletin veya lavabonun taşması veya taşması,
  • Suyu boşaltırken gürleyen sesler var,
  • Lavabo, duş, küvet veya tuvaletin etrafında bir koku var,

Kimyasal kullanarak su gideri açma

Kimyasal kullanarak su gideri açma konusunda konunun uzmanları teknolojiyi kullanıyor.  Meydana gelen tıkanıklıklar genellikle kireçlenmenin sonucu su gideri açmak için asitik olmayan kimyasallar kullanılmaktadır.  Kireç birikmesi boruların tıkanmasına yol açabiliyor.

 

Çeşmelerden tazyikli su geliyorsa su gideriniz sağlam demektir. Ancak az su akıyorsa kesinlikle su gideri açma konusunda uzman biri ile görüşmelisiniz. Asitik olmayan bir kimyasal ile sorununuz kısa sürede giderilebilecektir.  Bu çözüm her tesisata uygulanamaz her tesisat için farklı çözümler vardır.

 

Uygulamayı profesyonel bir tesisatçı tarafından yaptırmalısınız.  Su gideri açma servisleri tıkalı tesisat borularını kırmadan açıyor.  Teknolojiyi kullanarak Robot Kamera ile işlem yapan firmalar  su gideri açma konusunda güvenlidir.  Eviniz kirlenmeden dakikalar içerisinde bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Tıkanma olduğunu tazyik ölçüsünden anlayabilirsiniz.  su gideri açma işlemini ileri teknoloji ile fayansları kırmadan gerçekleştirebiliyorlar.  Özel imal edilmiş makinalar ile maliyetten tasarruf ederek uzman ekipler kısa sürede sorunu çözümlüyor.

Aşağıdaki numaradan destek alabilrisiniz.

 Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara