WhatsappWhatsapp robotla gider açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
29Eki 2019
Eki 29, 2019

robotla gider açma

robotla gider açma

Her tıkanıklık için vijandör gerekmez. Kanal temizleme işlemlerinden kazısız çözümler için ileri teknoloji kanal görüntüleme cihazları büyük kolaylık.

robotla gider açma cihazları CCTV kameralar çok kısa sürede kanaldaki sorunları tespit edebiliyor. Servis aracının içerisindeki ekibin yönlendirilmesi ile tıkanıklık analiz edilerek çözüm üretiliyor. Bu yetenekli cihazlar vasıtası ile kanaldaki sorunlar kısa sürede tespit edilebiliyor.

Özellikle kalabalık şehirlerde her yaşanan alt yapı sorununda eskisi gibi kazı yaparak sorunu giderme tarih oldu. Hem nasıl yapılabilir ki; Akan trafik, nüfus yoğunluğu bu sektörü de teknoloji açısından çözüm üretmeye zorladı.  Kanal görü robotla gider açma  artıkkolaylıkla teknik donanımlı ekipler ile sağlanıyor.

robotla gider açma sistemleri işlem yapılacak konuma, çapa, uzunluğa göre de değişkenlik gösterir. Ve profesyonel şirketler size her işleme uygun cihazı sağlayabiliyor.

Esnek, çabuk kurulum, kolay bakımı sağlanabilen yeni teknoloji robotla gider açma cihazları belediyeler dâhil birçok firmanın tercih ettiği sistemlerdir.

Boru ya da robotla gider açma cihazları maliyeti yüksek bir sistem olduğundan küçük esnaflarda bulmanız mümkün değildir.

Profesyonel ekiplerin sahip olduğu sitemler 360 derece açı ile hareketli kamera sayesinde atık su boruları, giderler, kanalların mevcut durumunu fotoğraflar ve kaydeder.  Bu şekilde kanal açma, gider açma, tesisat su kaçırma durumlarını net analiz ederek çözüme ulaştırır.

Robot kamerada bulunan sensorlar verileri anlık olarak bilgisayar sistemine aktarır?  Kanaldaki genel yapıyı görebildiğiniz gibi, kanal eğilimi, çatlak boyutu, kanal çapındaki daralmalar, rabıt bağlantıları, ezilme, büzülme, kırılma, hat uzunluğu gibi verileri de kayıt altına alarak ileriye dönük yaşanabilecek sorunları da görüntüleyerek çözüm üretmeye yardımcı olur.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara