WhatsappWhatsapp Pimaş Açıcı

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Pimaş Açıcı kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; pimaş açıcı kimyasallar, pimaş açıcı kimyasal, pimaş açıcı, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Pimaş Açıcı

Günümüzde binaların pis su tesisatlarında takılmalar yaşayabilmekte ve pimaş açıcı kimyasallar ile insanlar bu sorunu çözmeye çalışmaktadırlar. Fakat bu kimyasallar sorunu genelde çözememekte bununla beraber kullanılan pompalar sayesinde sorun olduğundan daha zor bir hale gelmektedir. Çünkü pimaş borularının tıkanmasına neden olan yabancı cisimler burnu açmak için kullanılan pompalar sayesinde daha ileriye giderek buralarda sıkışma meydana getirmektedir. Genellikle mutfak tesisatlarında yaşanan pimaş boru tıkanıklıkları kimi zaman banyolarda ve de balkonlarda bulunan yağmur sularının gitmesi için kullanılan pimaş borularda da görülebilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında pompa veya pimaş açıcı kimyasal kullanmak yerine yapılması gereken teknolojik cihazlar kullanan profesyonel firmalardan yardım almak olmalıdır. Çünkü bu tıkanıklıkları giderirken hiçbir yere zarar vermemek ve de tesisat üzerinde kırma işlemi yapmamak gerekmektedir. Konusunda uzman ekipler pimaş tıkanıklığı sorununu ortadan kaldırırken akıllı robotlar ve kameralı sistem kullandığı için hiçbir yeri kırmazlar. Bundan dolayı böyle bir sıkıntı başınıza gelecek olursa eski yöntemleri kesinlikle kullanmamanız gerekmektedir.

Pimaş Açıcı-1

Ev tesisatlarında mutfaklarda genelde atık yağlarından ve yemek artıklarından banyolarda ise dökülen saçlardan dolayı pimaş tıkanıklığı sıkıntısı görülmektedir.  Bu tıkanıklıklar bir anda olmamakta zamanla pimaş içerisinde biriken yabancı maddelerin büyümesi sonucu oluşmaktadır. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalınabileceğini den dolayı aklınıza ilk gelecek olan pimaş açıcı kimyasallar kullanmak her zaman için sağlıklı sonuç vermeyecektir. Bu kimyasallar genellikle insan tenine zarar verebilecek düzeyde olduğu için ten ile temas kesinlikle olmamalı ve de böyle bir durum oluşursa kesinlikle bol su ile yıkanmalıdır. Ayrıca bu kimyasallar genellikle çok kötü kokmakta ve bu koku tüm eve yayılmaktadır. Böylesine can sıkıcı bir durumla karşılaşmamak için pimaş açıcı kimyasallar kullanmamalı sadece konusunda uzman olan ekiplerden yardım alınmalıdır.

Pimaş Açıcı-2

Bu ekipler kameralı sistem kullanacak ve de bu sistem sayesinde sıkıntıların tam olarak nerede olduğu ortaya çıkarılacaktır. Bu hamleden sonu yapılacak işler yine akıllı cihazlardan olan kameralı kılavuz kullanarak tanıklık çözülecek ve de bu dert ortadan kalkacaktır. Bundan dolayı öyle bir sıkıntı ile karşılaşıldığı zaman ilk yapılması gereken konusunda uzman ekiplere haber vermek olmalıdır. Bu ekipler kullandıkları kameralı kılavuz sayfa tıkanıklığa neden olan cismi ve tıkanıklığın tam olarak oluştuğu bölgeyi kamera sayesinde bilgisayar ekranına aktararak sorunun nasıl çözülmesi gerektiğine net bir şekilde karar verebilmektedirler. Genellikle yine teknolojik bir ürün olan tıkanıklık açma robotları kullanılmakta ve de hiçbir yer kırılmadan tıkanıklık sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Bundan dolayı pimaş açıcı kimyasalları veya tıkanıklık açmak için kullanılan lavabo pompaları kesinlikle kullanmamamız gerekmektedir. Sadece konuşma uzman ekipler tarafından yapılacak çalışmalar sayesinde bu tıkanıklık problemi hiçbir yer kırılmadan ortadan kaldırılacak ve daha sağlıklı bir sonuç alınmış olacaktır.

Pimaş Açıcı-3

Kısaca özetlemek gerekirse ev tesisatlarının mutfak ve banyo bölgesinde bulunan gider borularında  zaman zaman tıkanıklık problemi yaşanabilmektedir. Marketlerde satılan lavabo açıcı kimyasallar ve lavabo açma pompaları sorun genelde çözmemekle ayrıca genellikle sorunun büyümesine neden olmaktadırlar. Böyle bir durum ile karşılaşılması durumunda konusunda uzman ekipler çağrılarak hiçbir yerin kırılmadan arızanın nerede olduğunun tespiti yaptırılmalı ve yine hiçbir yer kırılmadan bu arıza sorunu giderilmelidir. Konuştunuz mu firmalar bu işlemler için boru açma robotlar ve kameralı kılavuzlar kullanarak işlemin en kısa sürede bitmesi ayrıca hiçbir yerin kırılmamasını sağlamaktadırlar. Bundan dolayı böyle can sıkıcı bir olay ile karşılaşıldığı zaman mutlaka konusunda uzman ekiplerden yararlanılmalıdır.

Pimaş Açıcı-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara