WhatsappWhatsapp noktasal su kaçamağı bulma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Eki 2019
Eki 25, 2019

noktasal su kaçamağı bulma

noktasal su kaçamağı bulma,su hasarı, en yüksek ikinci ev sigortası talebinin giderilmesi için ortalama 10.000 dolar olduğunu iddia ediyor. Su sensörleri yardımıyla erken tespit, hasarı azaltmaya yardımcı olur. Ev suyunuzu serbest bırakmanıza yardımcı olan bu küçük ama güçlü sensörlere bakalım.

Hangi özellikler olmalı

  • Otomatik kaçak kapatma;Bazı su sensörü dedektörleri kaçakları tespit eder ve evinizdeki ana su kaynağını otomatik olarak kapatır.Bu akıllı taşma sensörleri, suyun akmasını otomatik olarak tespit etmek ve durdurmak için akıllı vanalara ve evinizin akıllı ev merkezine veya Wi-Fi’ye bağlanır.Evinizin ana su kaynağını durduran bir sensör istiyorsanız, profesyonel kurulum gereklidir.

 

  • Sıcaklık izleme;Borular ne zaman donuyor ve patlamanın eşiğinde olduğunu bilmek onarım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. En iyi su sensörü dedektörleri, donma ve güvensiz oda sıcaklıklarını tespit etmek ve sizi uyarmak için dahili sıcaklık izleme özelliğine sahiptir.

 

  • Su kaçağı detektörünün genişletilebilirliği;Muhtemelen, sızıntıları tespit etmek için çoklu su sensörü detektörlerine ihtiyacınız olacak. Bazı dedektörlerde genişletilmiş su algılama kapsamı için sensörleri bağlamak üzere en az 4-6 feet sensör kablosu bulunur.

 

noktasal su kaçamağı bulma tuvalet deposundaki su seviyesi, taşma borusunun üst kısmının en az 1 inç altında olmalıdır. Klozet tankındaki su seviyesi taşma borusunun üstünde ise, orada bir sızıntı olabilir. Depodaki su seviyesini kontrol eden şamandıra, depodaki su seviyesi borunun üstünden yaklaşık 1 inç aşağı olacak şekilde ayarlanmalıdır.

noktasal su kaçamağı bulma ,tuvalet deposu sızıntıları tipik olarak aşınmış parçalardan veya yıkama mekanizmasının bir kısmının yanlış hizalanmasından kaynaklanır. Onarımların çoğu deneyimli bir “kendin yap” insanı tarafından yapılabilir. İşi nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, bir tesisatçıyı arayın. Sızıntıyı durdurmak çok önemlidir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara