WhatsappWhatsapp Mutfak tıkanıklığı açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Eki 2019
Eki 25, 2019

Mutfak tıkanıklığı açma

Mutfak tıkanıklığı açma

mutfak tıkanıklığı açma, lavabonun neden tıkandığınıdan emin değil misiniz? mutfak lavabosunun nasıl açılacağı ve çözüleceği ile ilgili ipuçlarımıza değineceğiz.

Tıkanmış bir lavabo ile uğraşırken kendinizi bulmak sadece sinir bozucu olmakla kalmaz, aynı zamanda boru hasarı riskini artırabilir ve gelecekte daha büyük sorunlara neden olabilir. Tıkalı bir lavabo ile uğraşırken hayatı kolaylaştırmak amacıyla, mutfak lavabosunun nasıl tanınacağı ve çözüleceği ve gelecekte tıkanmasının önlenmesi hakkında fikir vereceğiz. Önce bir pompa ile sorunu gidermeye çalışın.

Lavabo bloklarını tanımlayın ve önleyin

mutfak tıkanıklığı açma, tıkanmış bir lavabo ile uğraşırken kendinizi bulmak sadece sinir bozucu olmakla kalmaz, aynı zamanda boru hasarı riskini artırabilir ve gelecekte daha büyük sorunlara neden olabilir. Tıkalı bir lavabo ile uğraşırken hayatı kolaylaştırmak amacıyla, mutfak lavabosunun nasıl tanınacağı ve çözüleceği ve gelecekte tıkanmasının önlenmesi hakkında fikir topladık.

Lavabo suyunun neden yavaşça tahliye edildiğinden emin değil misiniz? Her şeyden önce, bir pistonla çözmeyi deneyin.

Tıkalı bir lavabo nasıl tanınır

Kendinizi hiç boşalmayan bir mutfak lavabo drenajıyla da uğraşırken bulabilirsiniz. Kilidi açamazsanız, kullanım dışı bir lavabonun düşündüğünüzden daha fazla rahatsızlığa neden olabileceğini göreceksiniz.

Bir bloğu düzeltmenin ilk adımı, neyin neden olduğunu anlamaktır. Aşağıdaki sinyalleri göz önünde bulundurun:

  • Normalden daha uzun süren, yavaş akan su
  • Drenaj taşan su
  • Lavabo giderinden gelen hoş olmayan kokular

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara