WhatsappWhatsapp mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Eki 2019
Eki 25, 2019

mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım?

mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım?

Mutfak lavabosu tıkanması çaresiz bir his verebilir. Su ve kirli bulaşıklarla dolu bir lavabonun temizlenmesi ve tıkanıklığın giderilmesi için telefona ulaşmak ve tesisatçıyı aramak en doğru karardır.  Ancak tesşsatçı çağırmadan siz lavabo tıkanıklığını açmak isterseniz işte size birkaç öneri;  mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım?

Kaynar su seçeneği ile lavaboyu açmak, hepsinin en kolay ve en ucuz çözümü olup, ilk denemenin en iyisini yapar. Ocağa kaynatmak üzere su koyun. Suyun ısınmasını beklerken, suyu atmak için bir kupa veya küçük bir kap kullanarak lavabonun olabildiğince fazla suyunu alın. Ardından, tüm su ısıtıcıyı lavaboya dökün ve bekleyin. Su lavaboda duruyorsa ve tıkanma hareket etmiyorsa, soğuması için su verin ve tekrar denemek için çıkarın. Tıkanıklığı hareket ettirmek için işlemi birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir, ancak bu genellikle birçok durumda işe yarar. mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım?

Eğer açılmadı ise;  Yine, önce duran suyu boşaltın.Drenajın içine bir bardak kabartma tozu veya daha sonra, eşit miktarda beyaz veya farklı türde bir sirke dökün.Çözelti köpürecek, ancak düştüğünde durdurucuyu yerleştirin ve yaklaşık 15 dakika bekleyin. Ardından, tıkanıklığın temizlenip temizlenmediğini görmek için sıcak su dökün. Gerekirse tekrarlayın. mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım?

Bu, lavabo tıkanıklıklarında çalışabilen başka bir kombinasyondur. Bir bardak kabartma tozu ile yarım bardak tuz karıştırın. Karışım birkaç saat bekletilir, sonra kaynar su ile yıkanır. İlk defa işe yaramazsa bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara