WhatsappWhatsapp mutfak lavabosu nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Eki 2019
Eki 23, 2019

mutfak lavabosu nasıl açılır?

mutfak lavabosu nasıl açılır?

Tesisatçıların kullandığı kablo yada tel buna tesisatçı yılanı diyebiliriz. Bazen burgu denir, bu kullanışlı araç, sisteme daha fazla sıkışmış olabilecek tıkanıklıkları temizleyebilir. Dolap duvarının arkasından geçen “saplama borusu” veya “saplama” yı açığa çıkarmak için mutfak lavabosunun altından geçen boşaltma borusunu ve P-tuzağı sökmeniz gerekecektir. Tıkanmayı kırma direnci hissedene kadar yılanı boruya doğru uzatmalısın. mutfak lavabosu nasıl açılır? sorusunun yanıtlarından biri budur.

Elbise askısı ile mutfak lavabosu nasıl açılır?

Tesisatçının yılanına sahip değilseniz, düzleştirerek tel askı kullanabilirsiniz. Tabii ki, bir tesisatçının yılanının yapabileceği kadar uzağa ulaşamaz, ancak bazı noktalara ulaşmak için yeterince uzun olabilir. Ulaşabiliyorsanız, tıkanıklığı içeri itmek veya dışarı çekmek için mutfak drenaj borusuna yerleştirin. Lavabonuzu tel ile çizmemeye dikkat edin.

Lavabonuzun taze ve temiz kokmasını sağlamak için, sirke ve kabartma tozu eşit kısımlarına düzenli olarak dökün. Rutin temizlik için her birinin yaklaşık bir yarım fincanına ihtiyacınız var. Kanalizasyona biraz ılık su akıtmadan önce karışımın birkaç dakika beklemesini sağlayın.Aynı amaç için limon suyunu da kullanabilirsiniz.

Tabii ki, ilk etapta tıkanmaları önlemek her zaman daha kolaydır.Mutfak çöpleriniz varsa, aşırı yüklemeyin. Öğeleri bir seferde az miktarda besleyin ve daha fazlasını eklemeden önce öğütmelerini ve tamamen geçmelerini bekleyin. Asla pastırma gresi, kahve tozu veya yağları mutfak drenajınıza koymayın ve her kullanımdan sonra drenajın altına bolca su aktığınızdan emin olun.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara