WhatsappWhatsapp mutfak lavabo tikanikligi | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Eki 2019
Eki 23, 2019

mutfak lavabo tikanikligi

mutfak lavabo tikanikligi kimyasallar ile açılabilir. Kimyasal maddeler kullanırken dikkatli olun.Kimyasal maddeler, kanalizasyon ve atık boruları tıkama eğiliminde olan pislik, saç ve kirleri çözerek çalışır.Bu nedenle, bu kimyasal ürünler genellikle aşırı derecede aşındırıcıdır ve eski borulara zarar verebilir.Bu ürünleri kullanırken cildinize zarar verebileceklerinden dolayı dikkatli olun.mutfak lavabo tikanikligi daha dikkatli olmak için, bu ürünleri yalnızca lastik eldiven giyerken kullanın.

Bir pompa kullanın. Pompa kullanmak, küvetinizden, tuvalete, lavabonuza tıkanmış atık boruları temizlemenin harika bir yoludur -.Pompalar, tabana tutturulmuş esnek kauçuk kap tipi mekanizmaya sahip uzun, düz bir tutamaçtan oluşur. Kauçuk bölüm, tıkanıklıkları gidermek ve havayı ve suyu borulardan geçmeye zorlamak için vantuz görevi görür.

Küvetinizde / lavaboda durgun su yoksa, 2 ila 3 inç su ekleyin.Pistonunuzu kullandığınızda, su boruyu engelleyen her şeyi zorlamaya yardımcı olacaktır. Daldırmaya başlamadan önce, tüm tahliye kanallarını bir bez veya tapa ile kapatın, böylece daha fazla baskı elde edilir.Piston kabını boşaltma deliğinin üzerine yerleştirin ve piston kolunu art arda aşağı ve yukarı hareket ettirin.Borularınız yavaş yavaş akıyorsa, bu işlemi birkaç kez tekrarlayın.Tıkanıklığı temizledikten sonra tıkanma artıklarını gidermek için su akıtın. Son zamanlarda tıkalı tahliyenin altına kimyasallar döktüyseniz, bir piston kullanmaya dikkat edin. Bir piston kullanmak kimyasalların sıçramasına ve cildinize bulaşmasına neden olabilir.

mutfak lavabo tikanikligi açmak için en iyi yöntem 7/24 hizmet veren uzmanlar ile irtibata geçmektir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara