WhatsappWhatsapp Mutfak Gideri Açma

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Mutfak Gideri Açma kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; mutfak giderini açmak, mutfak gideri nasıl açılır, tıkalı mutfak gideri açma, tıkanmış mutfak gideri açma, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Mutfak Gideri Açma

Özellikle lokanta gibi yoğun çalışan mekanların mutfak gideri açma gibi bir problemleri olmaktadır. Bunun yanı sıra evlerdeki mutfak giderlerinde de tıkanıklar meydana gelebilmektedir. Kadınlar için çok önemli bir alan olan mutfakta bu ve buna benzer sorunların olması gerçekten canı sıkıcıdır. Tıkanan mutfak giderlerine kadınların ilk müdahalesi küçük pompalarla olmaktadır. Bu yöntem geçici olarak mutfak gideri açma işlemi olur. Fakat pompa ile pisliği ötelemiş olursunuz ve ilerde çok daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evlerdeki tıkanan mutfak giderlerini açmak lokanta gibi yoğun çalışan yerlerin mutfak giderlerini açmaktan daha kolaydır. Evlerdeki mutfak giderlerini bazen basit bir lavabo aç ile bazen de sirke ve karbonat yardımı ile açabilme imkanınız olabilir. Ancak lokanta gibi yoğun çalışan mekanların mutfak giderlerini açmak o kadar da kolay bir iş değildir.

Mutfak Gideri Açma-1

Lokantaların mutfak giderlerinde oluşan sorunlar için en iyi çözüm uzman bir ekip çağırmak olacaktır. Uzman ekipler gelişen teknolojinin ışığında elde edilen özel kameralı robotlar ile size en iyi çözümü sunacaktır. Uzman ekipler ellerindeki özel kameralı robotlar ile nerenin tıkalı olduğunu kolayca tesit edebilirler. Özel kameralı robotları giderin içine gönderilir. Bu robotlar kendi eksenleri etrafında dönerek yabancı cisimleri ve yağ tabakalarını kırarak suyun akışı için bir yol açarlar. Ardından yine yeni bir teknoloji olan zincir yöntemi kullanılır. Bu yöntem ile borunun tüm çeperini temizlerler. Böylece borular tam olarak temizlenmiş olur. En son işlem ise yüksek basınçlı su verebilen araçları kullanarak boruların içinden tazyikli su geçirilerek mutfak gideri açma işlemi tamamlanır.

Mutfak Gideri Açma-2

Evlerdeki mutfak giderlerinde karşılaşılan tıkanma problemleri için de özel kameralı robotları olan uzman bir ekibe ihtiyaç duyulabilir. Evlerdeki mutfak giderlerinin de tıkanmalarının farklı sebepleri olabilmektedir. Bunların başında lavaboya yemek artıklarının gitmesinin engellenmemesi, yağlı suların gidere boşaltılması, çamaşır makinası veya bulaşık makinasının giderlerinin mutfak giderine bağlanmış olması, ortak kullanılan giderler tıkanma sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Biraz açmak gerekir ise mutfak giderine bağlı bir çamaşır makinasından gelen tüyler gider borusunda birikerek kalın bir tabaka oluşturabilir ve tıkanmaya sebep olabilir. Mutfak giderine bağlı bir bulaşık makinası olması demek daha fazla yağ ve kirin aynı yoldan geçmesi anlamına gelmektedir. Daha fazla yağ ve kir demek daha çabuk tıkanacak mutfak gideri demektir.

Mutfak Gideri Açma-3

Bunların dışında komşu ile ortak kullanılan bir mutfak gideri siz ne kadar dikkatli kullansanız da komşunuzun özensiz kullanımı sonucu mutfak giderinizde tıkanma meydana gelebilir. Pompa ile gideri açmaya çalışmak geçici bir çözüm olmakla beraber daha sonrasında daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Mutfak giderinizin tıkanması durumunda yapacağınız en iyi seçim uzman bir ekipten yardım almak olacaktır. Uzman ekiplerin kullandıkları son teknoloji ürünler ile sorununuza en güvenilir çözümleri sunacaklardır. Karşılaştığınız bir tıkanma probleminde bir mahalle tesisatçısı çağırmanız size gereğinden çok daha fazla külfete sebep olabilir. Mahalle tesisatçıları maalesef ellerinde özel kamera sistemli robotlar olmadığı için tahmini işler yapmak zorundalar. Tıkanıklık gözle görülemediği için kırımda yapmak zorunda kalırlar. Tahmini yer belirledikleri için doğru yeri bulamamış olabilme ihtimalleri yüksektir. Dolayısı ile gereksiz kırımlar yapılabilir ve bundan dolayı gereksiz bir masraf söz konusu olma ihtimali olur. Gereksiz bir masraf etmek istemiyor ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyuyor iseniz uzman ekiplerden yardım almak gerektiği gerçeğini göz ardı etmemek gerekmektedir. Mutfak gideri açma konusunun çok önemli bir durum olduğu da unutulmamalıdır.

Mutfak Gideri Açma-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara