WhatsappWhatsapp Mutfak gider açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
19Eki 2019
Eki 19, 2019

Mutfak gider açma

Mutfak gider açma küçük çapta bir tıkanıklık söz konusu ise kendi imkanlarınız ile açmaya çalışabilirsiniz.  Tıkanıklık açmak uzmanların elinde tekrar etmeyen çözüm üretilmiş olan bir konudur. Tıkalı mutfak gideri  koku başta olmak üzere taşma gibi  farklı sıkıntılara yol açabilir.

Size pratik olarak ne şekilde Mutfak gider açma işlemini ile ilgili  biraz bilgi verelim.

Pompa ve doğal açıcılar ile açılmayan tıkalı lavabolar için açıcıları kullanmalısınız.  Lavabo açıcı aldıysanız kullanmadan önce lütfen üzerinde yazan talimatlara uyun.

Doğal Açıcılar ; Sireke,karbonat ve kaynar su üçlüsüdür. Karbonat ve sirkeyi mutfak gider açma işlemi için kullanabilirsiniz.  Ayda bir defa lavabonuza sirke, karbonat ve kaynar su dökerek tıkanmaların önüne geçebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken,  çocuklar ve ev hayvanlarınız varsa mutfak yada banyodan uzak tutun özellikle kapıları kilitlemenizi dahi öneririz. Çünkü kullanacağınız kimyasalların bir süre giderde kalması gerekiyor, kullanırken kendi ağzınızı kapalı tutun ve eldiven kullanın. Lavabo açıcı solüsyonlar yada toz gider açıcılar dikkatli kullanılması gereken ürünlerdir.

Tıkanmış mutfak lavabosu kendi  haline bırakıldığında bir süre sonra taşmalara kadar yol açan bir probleme yol açabilir.  Kokunun yanı sıra taşmalar çekilmez bir hal alabilir.  Lavabo tıkanıklıklarından önerimiz  uzman bir kadroyu çağırmanız yönündedir.  Bilgisayarlı kameralı sistem ile kolaylıkla sorunu çözebilirsiniz.  Evinizde kırma dökme olmadan her hangi bir kirlenme söz konusu olmadan kolaylıkla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer açılmadı ise; profesyonel destek alın. Bu kişiler sizi  hem bilgilendirir hem tesisatınızda geçmişten gelen bir problem varsa sizleri  bilgilendirebilir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara