WhatsappWhatsapp Logar temizleme fiyatları | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
15Eki 2019
Eki 15, 2019

Logar temizleme fiyatları

Logar temizleme fiyatları konusundan önce logar temizleme hakkında biraz bilgi  verelim.  İster yeri belli olsun ister kaybolmuş bir logar olsun fark etmez gelişmiş cihazlar ile logarın yeri, tıkanıklık sebebi tespit edilerek çözümlenebilir.

Dipte kalan atık maddelerin borun ağzını kapatması ile tıkanıklık oluşabilir. Bazen binanın inşaatından itibaren maalesef bina sakinlerince bilinmeyen yada kayıp halde olan logar kapaklarının yerlerinin tespiti günümüzde oldukça kolaydır. Logar tıkanıklığı  genel şehir kanazilasyonu kaynaklı dahi olabilir.

Logar tıkanıklığı  işleminin nasıl yapıldığından önce tıkanıklığa yol açılmaması için neler yapılması gerekir? Bu konu üzerinde biraz durmak istiyoruz.  Öncelikle giderler çöp kutusu değildir.  Saçlarınızın giderlerden içeri girerek bir ağ oluşturarak tıkanıklığa yol açmaması için giderlerin ağzına süzgeç koyun.  Klozete kesinlikle ped, .çocuk bezi vb. atmayın.  Borular bunları eritecek bir yapıda değildir.  Künkler geniştir ancak yinede aynı apartmandan birkaç kişi aynı işlemi yaptığında hızlıca lağım tıkanacaktır.  Elbette sonu logar tıkanıklığına kadar varan problemlere yol açabilir.

Logar temizleme işlemini uzman bir ekip ile yürütmelisiniz.  Logar temizleme fiyatları üzerinde duracak olursan 250 türk lirasından başlayan fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ekipler teknik cihazların bulunduğu bir araç ile gelirler.  Öncelikle en önemli işlem tıkanıklığa yol açan nesnesin ne olduğunu bulmak ve nerede olduğunu bilmektir.

Logar temizleme konusunda alt yapı hizmetlerinden biri Kuka hizmetidir. Kuka temizleme aracı yüksek basınçlı su ile kanalı temizler. Kanaldaki tıkanıklığa yol açan şeyler tazyikli su ile parçalanır.  Kuka vidanjör aracı ve kombine kanal temizleme araçlarının birbirinden farkı vidanjör aracının daha küçük olmasıdır.    Kombine cihaz servisi biraz daha masraflı olabilir.

Vakumda en fazla tercih edilen sistemlerden biridir ve Kameralı cihaz yardımı ile durumun tespitinin ardından gerekli çözüm yolları önerilecektir.  İstanbul ve civar şehirler için boru açma, logar açma, tuvalet açma, kanal açma, kanazilasyon açma, vidanjör vb. hizmetler için 7/24 hizmet veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Logar temizleme fiyatları tıkanıklığa bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara