WhatsappWhatsapp Logar acma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
14Eki 2019
Eki 14, 2019

Logar acma

Logar acma konusunda uzmanların önerileri öncelikle bilinçli bir toplum olmamız yönündedir. Lağım tıkanıklıkları genellikle dikkatsiz kullanımdan ötürü oluşmaktadır.  Nasıl mı? Lağım tıkanıklığı genel şehir kanazilasyonu kaynaklı dahi olabilir.

Logar acma işleminin nasıl yapıldığından önce tıkanıklığa yol açılmaması için neler yapılması gerekir? Bu konu üzerinde biraz durmak istiyoruz.  Öncelikle giderler çöp kutusu değildir.  Saçlarınızın giderlerden içeri girerek bir ağ oluşturarak tıkanıklığa yol açmaması için giderlerin ağzına süzgeç koyun.  Klozete kesinlikle ped, .çocuk bezi vb. atmayın.  Borular bunları eritecek bir yapıda değildir.  Künkler geniştir ancak yinede aynı apartmandan birkaç kişi aynı işlemi yaptığında hızlıca lağım tıkanacaktır.

Logar acma işlemini uzman bir ekip ile yürütmelisiniz.  Ekipler teknik cihazların bulunduğu bir araç ile gelirler.  Öncelikle en önemli işlem tıkanıklığa yol açan nesnesin ne olduğunu bulmak ve nerede olduğunu bilmektir.

Logar acma konusunda alt yapı hizmetlerinden biri Kuka hizmetidir. Kuka temizleme aracı yüksek basınçlı su ile kanalı temizler. Kanaldaki tıkanıklığa yol açan şeyler tazyikli su ile parçalanır.  Kuka vidanjör aracı ve kombine kanal temizleme araçlarının birbirinden farkı vidanjör aracının daha küçük olmasıdır.    Kombine cihaz servisi biraz daha masraflı olabilir.

Vakumda en fazla tercih edilen sistemlerden biridir ve Kameralı cihaz yardımı ile durumun tespitinin ardından gerekli çözüm yolları önerilecektir.  İstanbul ve civar şehirler için boru açma, logar açma, tuvalet açma, kanal açma, kanazilasyon açma, vidanjör vb. hizmetler için 7/24 hizmet veren firmalara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara