WhatsappWhatsapp lavaboyu nasıl açarım ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
13Eki 2019
Eki 13, 2019

lavaboyu nasıl açarım ?

Her konuda pratik bilgilere sahip olmak hayat kurtarıyor.  lavaboyu nasıl açarım? Öncelikle lavabonun tıkanmaması için alınabilecek önlemler hakkında aşağıda kısa bilgilere bir göz atın.

lavabonun tıkanmaması için hangi önlemleri almalıyım ?

Lavabo yanlış kullanımlar sebebi ile tıkanabilir.  Bilmemiz gerekiyor ki;  lavabo boruları çok geniş değildir. Sadece suyun akması için tasarlanmıştır.  Çay posası, pirinç, mercimek, bulgur gibi taneli yiyecekler lavaboyu tıkayabilir.  Lavabo giderine bir süzgeç yerleştirmeniz size yardımcı olacaktır.

İkinci bir sorun yağlardır.  Çünkü yağ akışkan olsa da borularda donarak tıkanmaya yol açabiliyor. Yağları klozete dökmeniz daha iyi olur.

Ayda bir defa lavabonuza sirke, karbonat ve kaynar su dökerek tıkanmaların önüne geçebilirsiniz.  Yazının ilerleyen bölümlerinde size bu işlemi nasıl yapacağınıza dair bilgi vereceğiz.

lavabo nasıl açılır pratik bilgiler için okuyun

İlk olarak lavabonuz için pompa edinmelisiniz.  Lavabo süzgecinin üzerini tamamen kapatarak güçlü şekilde pompalamanız gerekiyor.   Bu işlemi kaynar su dökerek yaparsanız daha fazla verim alabilirsiniz.

İkinci önerimiz bir bardak sirke, bir bardak karbonat ve kaynar su üçlüsü, sirke ve karbonatı dökün ve sonra kaynar suyu dökerek bekletin.  Ardından açılıyorsa şanslısınız.

lavaboyu nasıl açarım ? Konuya devam edelim. Evde sirke yok mu o zaman bir bardak karbonat ve yarım su bardağı ince tuzu dökün. Birkaç saat bekletin. Daha sonra üzerine kaynar su boca edin.  Eğer basit bir tıkanma varsa pompa desteği ile açılacaktır.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara