WhatsappWhatsapp Lavabolar nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
14Eki 2019
Eki 14, 2019

Lavabolar nasıl açılır?

Lavabolarınız bazen değerli ağaçlardan yapılmış ve kıymetli taşlarla çevrili maliyetli dizaynlardan olabilir.  Özellikle lavaboların dış alanlarına oldukça masraf yapılmış olabiliyor. Elbette tıkanıklık olursa tesisatçı çağırmak sizi korkutabilir.  Bu bir gerçek!

Ancak size iyi haberlerimiz var, çağın teknolojisi her sektörde olduğu gibi bu sektörde kendini gösteriyor.  Kameralı robot kamera kırma dökme yapmadan tıkanık bölgeyi tespit ederek Lavabolar nasıl açılır? Özenle seçtiğiniz ve evinizin estetiğini sağlayan lavabonuzu sağlam kalacak ve tıkanıklık birkaç saat içerisinde giderilecektir.

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini kimler yapan ekipleri çağırmadan kendi imkânlarınız ile lavabo açma işlemi yapacaksanız.  Lavabolar nasıl açılır?

Ürünler genelde güçlü kimyasallar olup, üstlerinde yazan talimatlara uymak gerekir. Yalnız dikkat! Kimyasal açıcılar pisliği sökerken tesisatınıza da zarar verebiliyor. Sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmeden yapılan işlemler sızıntılara yol açabiliyor.

Ancak yine de denemek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken noktalar; Solüsyon yâda toz fark etmez Lavabolar nasıl açılır? Ürünleri dikkatli kullanmalısınız.

  • Kimyasal ürünleri kullanırken sıcak hatta kaynar su gerekiyor,
  • Koruyucu eldiven giyin,

Lavabonun içine bir paket lavabo açıcı boşaltın.  Ardından sıcak suyu yavaşça lavaboya boşaltın. Sıcak suyu dökerken ciğerlerizi zarar görmesin, koruyucu kullanın.  Pencere varsa açın ve kokuyu solumamaya çalışın.  Eğer işe yaradı ve lavabo açıldı ise hemen ardından lavaboyu yıkayın ve bol su dökün.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara