WhatsappWhatsapp lavabo tikanmasına nasıl acilir | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
12Eki 2019
Eki 12, 2019

lavabo tikanmasına nasıl acilir

lavabo tikanmasına nasıl acilir, kendiniz elinizdeki aletler ile açmak için uğraşabilirsiniz.  Pompa herkesin ilk denediği seçenektir. Ancak açılmadı ise şimdi diğer seçeneklere göz atalım.

Şimdi diğer yöntemler ile ilgili  biraz bilgi  edinelim; Sirke,karbonat ve kaynar su üçlüsü ile devam edeceğiz.

  • 1 bardak karbonat ve 1 bardak sirkeyi lavaboya dökün. Ardından kaynar su dökerek 2-3 saat bekleyin. Eğer tıkanıklık yağ donması gibi bir sebepten ise kolaylıkla sorun giderilecektir.
  • İkinci seçenek hırdavatçı yada nalburlarda bulabileceğiniz lavoba açıcı kimyasallardır. Nasıl kullanmanız gerektiği üzerlerinde yazar. Talimatları mutlaka takip edin. Yakıcı madde olduğu için lütfen eldiven ve solunum yollarınıza zarar vermemesi için gerekli önlemleri  alın. Kimyasalı kullanacağınız yerde bulunan camı önceden açın.  lavabo tikanmasına nasıl acilir; Elbette uzmanlar ile irtibata geçmelisiniz.  Her işin uzmanı var.  Lavabo açmak içinse iyi bir tesisatçı firması ile irtibata geçebilirsiniz.

lavabo tikanmasına nasıl acilir, pratik bilgiler işe yarayabilir ancak geçici bir süre, soruna kalıcı çözüm bulmak için ise kırma dökme yapmadan çözüm üreten tesisatçılar ile irtibata geçmelisiniz.

7/24 hizmet veren uzman ekipleri çağırın ki sorunlarınızı kısa sürede çözsün.  Eviniz kirlenmeden dakikalar içerisinde sorunlarınızı çözen tesisat uzmanları teknolojik aletler kullanırlar.    Uzman ekip sorununuzu dakikalar içerisinde çözecektir.

Deneyimli ekipler günümüzde bilgisayarlı kameralı sistemler kullanmaktadırlar.  Tıkanıklığa ulaştıklarından tekrar etmemesi adına sizlere tavsiyelerde de bulunacaklardır.

lavabo tikanmasına nasıl acilir; henüz denemediyseniz size anlatalım.  Ancak yılda bir kez işin uzmanlarına tesisat ve gider bakımı yaptırmanız önermek istediğimiz bir konudur. 

Lütfen kimyasal kullanırken ev hayvanları ve çocuklarınızı koruyun.

 

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara