WhatsappWhatsapp Lavabo tıkanınca nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Eyl 2019
Eyl 22, 2019

Lavabo tıkanınca nasıl açılır?

Evinizde sebebini bilmediğiniz kötü bir koku varsa aman dikkat! Belki giderleriniz tıkanmış olabilir. Maalesef eğer gider tıkandı ise yakında taşmada yaşayabilirsiniz.  Bu sebeple size önerimiz hemen işin uzmanı tesisatçılar ile irtibata geçin. 

Gider tesisatınızı kameralı araçlar ile kontrol ederek size en uygun çözümleri sunacaklardır. Özel gereçler ile kırma dökme yapmadan kısa sürede giderinizi açarak tekrar eden bir durum olmaması için size önerilerde bulunacaklardır.

Lavabo tıkanınca nasıl açılır?  Aslında hepimiz bazı yöntemler biliyoruz değil mi? Hepimizin bildiği yöntemlerden biri kaynar su; çünkü tıkanıklığa donmuş yağlar yol açtı ise; kaynar su yağları çözerek lavabonun tıkanıklığını kısa bir sürede olsa giderecektir.  Kaynar su dökmeden önce sirke ve karbonat dökerseniz daha etkili bir çözüm olabilir. 

Kimyasallar ile açabilirsiniz ancak çok fazla dikkat gerekiyor.  Çünkü maalesef eğer sıçrama olursa bedeninize zarar verebileceği gibi solursanız ciğerlerinizde etkilenebilir. 

Tesisat Yıllık Bakımı Neden Gereklidir?

Klima bakımı gibi yılda bir kez tesisat bakımı gereklidir çünkü

Tüm şebeke birbirine bağlıdır bazen sizden kaynaklı olmayan bir sebep ilerde büyük sorunlara yol açabilir.  Örneğin yanlış birleştirilen künkler yâda alt yapı sizin lavabo yâda giderinizin tıkanmasına yol açabilir.  Yılda bir kez yaptıracağınız bakım ile giderleriniz kameralı sistemler ile kontrol edilerek gerekli görüldüğünde yine kırma dökme yapılmadan müdahale edilebilmektedir. 

İlerde büyük rakamlar ödemek yerine yılda bir kez bakım yaptırarak sorunu çözebilirsiniz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara