WhatsappWhatsapp Lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
13Eki 2019
Eki 13, 2019

Lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır?

Lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır?

Lavabonuz her eşyanız gibi korunmaya ve yıllık bakıma ihtiyaç duyar. Size lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? yöntemlerinden önce yıllık tesisat bakımınız ile bilgi vermek isteriz. 

lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? öncelikle tıkanmasını engelleyecek önlemler ile başlar;

  • Gidere yağ, çay vb. dökmeyin. 
  • Lavabonuza ek süzgeç yerleştirin.

lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? size birkaç pratik bilgi aktaralım?

Kaynar su her türlü tıkanıklığı açmaya yardımcı olur ancak en çok yağ tıkanıklığı söz konusu ise yardımcı olur.

Tıkalı lavabonuza kaynar su dökün öncesinde sirke ve karbonat dökmeniz size yardımcı olacaktır.  Kimyasalları kullanabilirsiniz.  Üzerlerindeki güvenlik önlemlerine de dikkat etmeniz ekstra önem arz eder. lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır? ortamdaki tüm havalandırma ve pencereleri  açmanızı öneririz. Sonrasında kimyasalları eldiven giyerek ve nefes aldığınız bölgeleri koruyarak hareket etmenizi öneririz.  Bu kadar yakıcı madde açmadı ise; uzmanlar ile irtibata geçin.

Uzman ustalar kameralı sitemler ile sorununuzu tespit edecek tekrar etmesi için size öneride bulunacak ve tek seferde sorununuza çözüm üreteceklerdir. 

7/24 hizmet veren uzman ekipleri çağırın ki sorunlarınızı kısa sürede çözsün.  Eviniz kirlenmeden dakikalar içerisinde sorunlarınızı çözen tesisat uzmanları teknolojik aletler kullanırlar.    Uzman ekip sorununuzu dakikalar içerisinde çözecektir. 

Deneyimli ekipler günümüzde bilgisayarlı kameralı sistemler kullanmaktadırlar.  Tıkanıklığa ulaştıklarından tekrar etmemesi adına sizlere tavsiyelerde de bulunacaklardır. 

Her konu ile ilgili işi o konunun uzmanına bırakmak gerekir.  Aksi takdirde sorunu çözdüğünüzü sanırsınız ancak bir süre sonra daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. 

Henüz denemediyseniz size anlatalım.  Ancak yılda bir kez işin uzmanlarına tesisat ve gider bakımı yaptırmanız önermek istediğimiz bir konudur. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara