WhatsappWhatsapp Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Eyl 2019
Eyl 21, 2019

Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım?

Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım?

Lavabolar yanlış kullanımlar sebebi ile çok sık tıkanabilir,  hatta bu tıkanıklıklar evinizde kötü kokulara dahi yol açabilir.  Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım?  sorunuzun yanıtlarına aşağıda yer vereceğiz ancak öncelikle tıkanıklık olmadan almanız gereken önlemlerden de bahsetmek istiyoruz. 

Gider borularınız ne kadar geniş olursa olsun sandığınız kadar geniş değildir.  Sürekli lavabonuza çay dökerseniz tıkanır yada sürekli banyo giderine saç atarsanız yine lavabo tıkanır.  Borular bir yerde birleşir sürekli devam eden tıkanıklık maalesef taşmaya kadar yol açan sorunlara yol açabilir. Mercimek, pirinci yıkarken dahi lavaboya ikinci bir süzgeç koymak gidere kaçmasını önleyecektir.  Lavabo suyun ve sabunun gitmesi için tasarlanmıştır.  

Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım? diyorsanız ilk etapta sıcak su size yardımcı olabilir. Kaynar su ilk defa tıkanan lavabolar için kurtarıcı  olabilir. Eğer yağ donması sebebi ile lavabonuz tıkandı ise birkaç kaynar demlik su lavabonuzun açılmasına yardımcı olabilir.

Lavabo tıkanıklığını nasıl açarım? sorunuza ikinci yanıtımız sirke, karbonat ve sıcak su bu üçlü sizi büyük olmayan tıkanıklardan kurtaracaktır. Tıkanmış lavabonuza sirke, karbonat ve ardından birkaç demlk kaynar su dökün.  Eğer sorun küçük ise lavabo açılacaktır. Sonrasında tekrar tıkanıklık olmaması için dikkatli olmalısınız. 

Üçüncü seçenek ise; kimyasallardır.  Bu kimyasallar size yardımcı olabilir.  Ancak evde evcil hayvan yada çocuk varsa dikkat edin. Ve kendinizde bu kimyasalları kullandığınızda ciğerlerinizi koruyun. 

Tüm denemeleriniz başarısız oldu ise şimdi size önerimiz dilerseniz; uzman bir ekipten destek alın. Kırma dökme yapmadan kısa sürede size destek verilecektir.  Ekipler kameralı sistemler ile tıkanıklık sorunlarına çözüm üreteceklerdir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara