WhatsappWhatsapp lavabo tıkandı su gitmiyor | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24May 2019
May 24, 2019

lavabo tıkandı su gitmiyor

Lavabo tıkandı su gitmiyor! Peki, hatırlayın bakalım lavabonuza yağ ve çay gibi tıkanıklığa yol açacak malzemeler kaçırıyor musunuz?  Bu cümlenin açıklaması bu kadar kolay! Gider tesisatınıza iyi bakarsanız koku, taşma vb. problemlerden korunmuş olursunuz.

Lavabo tıkandı su gitmiyor! pratik bilgiler ile tıkalı bölgeyi açmanız mümkün olabilir.  Lavabo tıkandı ise sıcak su size yardımcı olabilir. 

Lavabo tıkandı hemen bir bardak sirke bir bardak karbonat ve kaynar su dökün ve birkaç saat bekleyin.  Ardından dökeceğiniz su varsa tıkanıklığa yol açan pisliği temizleyecektir.    

Bu uygulamaların ardından hala Lavabo tıkandı su gitmiyor! İse nalburlarda satılan kimyasal sökücüleri denemelisiniz.  Yalnız çok yakıcı olan maddeleri kullanırken yapmanız gereken eldiven kullanmak ve çok soluk almamak diyelim. Ortamdaki tüm havalandırma ve pencereleri açmanız gerekiyor. 

Tüm denemeleriniz başarısız oldu ise sorun sandığınızdan büyük olabilir.  Hemen 7/24 hizmet veren uzman ekipleri çağırın ki sorunlarınızı kısa sürede çözsün.  Eviniz kirlenmeden dakikalar içerisinde sorunlarınızı çözen tesisat uzmanları teknolojik aletler kullanırlar.    Uzman ekip sorununuzu dakikalar içerisinde çözecektir. 

Deneyimli ekipler günümüzde bilgisayarlı kameralı sistemler kullanmaktadırlar.  Tıkanıklığa ulaştıklarından tekrar etmemesi adına sizlere tavsiyelerde de bulunacaklardır. 

Her konu ile ilgili işi o konunun uzmanına bırakmak gerekir.  Aksi takdirde sorunu çözdüğünüzü sanırsınız ancak bir süre sonra daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. 

Henüz denemediyseniz size anlatalım.  Ancak yılda bir kez işin uzmanlarına tesisat ve gider bakımı yaptırmanız önermek istediğimiz bir konudur. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara