WhatsappWhatsapp lavabo tıkanıklığı | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
27May 2019
May 27, 2019

lavabo tıkanıklığı

lavabo tıkanıklığı konusunda problem büyük strese yol açabilir, hele evde misafir varsa…  Tıkanıklıktan korunmak adına lavabonuza ekstra bir süzgeç koyun.  Ve asla atık yağları lavabo giderine dökmeyin. 

Son önerimiz mutlaka yılda birkez bilgisayarlı kameralı sistem ile çalışan bir ekip çağırarak gider bakımlarınızı sağlayın. Özellikle bir gece lavabo taşması yada kötü  koku ile uğraşmak istemiyorsanız. 

Lavabo tıkanıklığı  Nasıl Açılır? 

Market veya nalburlarda tıkanıklık açmak üzere özel kimyasallar mevcuttur. Bu ürünlerin kullanımı biraz sorunludur. Kimyasal olduğundan üzerindeki talimatlara uymak gerekir.  Yakıcı madde olduğu için en uygun olan sistem talimatları takip etmektir.

Lavabo tıkanıklığı  açmakeğer küçük bir sorun varsa çokta zor değildir. Yukarıdaki teknik açılmadı ise kılavuz tel var.  Nalburlarda bulabilirsiniz.  Gidere sokup ilerlettiğiniz tel eğer büyük bir pislik bulursa kancaya takılır ve çıkarıp giderinizi temizlemiş olursunuz.

Daha büyük bir sorun varsa profesyonel destek gerekir.  Sakın fayansı boşuna kırmayın çünkü artık fayans kırmadan gideri temizleyen lavabo  tıkanıklığı açma üzerine tasarlanmış cihazlar var.

Eğer böyle bir sorun yaşıysanız, risk almayın.  Bireysel çalışan birine gitmektense büyük profesyonel şirketleri tercih edin.  Eğer şirket dürüst değilse en azından yasal yollarınız açık olur.

Şirketler yılsonlarında gelecek yılın bilançolarını hazırlarlar ve şirketin ihtiyacı olan en yeni teknolojik ürünleri de satın alırlar.  Bu nedenle lavabo tıkanıklığı açma gibi bir konuda da şirketleşmiş firmalar ile çalışmanızı öneririz. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara