WhatsappWhatsapp lavabo gideri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Nis 2019
Nis 25, 2019

lavabo gideri

Lavabo gider tıkanıklıkları genelde dikkatsiz yada yanlış kullanımlardan kaynaklı olabiliyor. Kırmadan dökmeden lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman kurumsal şirketlerden destek alınabiliyor. Yılda en az bir kez tıpkı diğer bakımlar gibi tesisat bakımınında yapılması gerekiyor. Daha büyük problemlere yol açmadan sorun küçükken çözüm üretmek gerekiyor. 

Lavabo gider  açma işlemini kimler yapmalı, Neden? 

Bu günlerde teknolojik gelişmeler her iş alanında kullanılıyor. Kurumsal şirketlerin sahip olduğu birbirinden teknolojik, kameralı, akustik dinleme, bilgisayarlı cihazlar kırma dökme yapmadan sorunu tespit ederek çözmenize yardımcı oluyor. 

Kendi başınıza lavabo gideri açma işine girişmeyin. işlemini gerçekleştiremezsiniz.  Buna soyunmayın.  Size nedenlerini kısacık anlatalım. 

  • Lavabo Açıcı Kimyasallar

Lavabo açıcı kimyasallar ile lavabo gider açma işlemini yapabilirsiniz.  Peki, gider tesisatınızda hangi materyal kullanıldı. Bu asitik açıcılar pisliği sökerken tesisatınıza da zarar veriyor olabilir mi?   Yani ne kadar kullanmalısınız? Üstelik tıkanıklık künkler de ise bu işlem sadece tesisat borularınıza zarar verecektir.  Sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmeden yapılan işlemler sızıntılara yol açabiliyor. 

  • Tıkalı banyo lavabo deliği gider boru açıcı aparatlar

Kırmadan lavabo gider açma şirketleri de tıkalı banyolar için boru açıcı aparatlar kullanır.  Ancak az önce yazdığımız gibi bunun için öncelikle sorunu anlar.  Örneğin giderinizde yer alan boruların kırılım noktasını bilmiyorsanız yani bu aleti kullanmayı bilmiyorsanız yine tesisata zarar verebilirsiniz. Uzman ekipler kameralı sistemler ile çalışır.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar: 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara