WhatsappWhatsapp Lavabo gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
6May 2019
May 6, 2019

Lavabo gideri nasıl açılır?

Lavabo birçok sebepten tıkanabilir, yanlış kullanım yada yanlış yapılandırma sebebi ile lavabonun tıkanması mümkündür. Lavabo gideri nasıl açılır, öncelikle uzman ekip geldiğinde tıkanıklık sebebini öğrenmek isteyecektir.  Her ekipte olması gereken kameralı bilgisayarlı cihaz ile kontroller yapıldığında analiz edilerek size çözüm önerileri  sunulur. Genellikle yapısal yanlış bir yapılandırma yoksa birkaç saate içerisinde kırma dökme yapılmadan sorun çözümlenecektir. 

Lavabo gideri nasıl açılır, aslında öncelikle kendiniz amatör aletler yada çözücüler ile açmayı deneyebilirsiniz. İşleme pompa ile başlayabilirsiniz. Pompa açmıyorsa; aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • Sirke,karbonat ve kaynar su üçlüsü;  Öncelikle 1 bardak karbonat ve 1 bardak sirkeyi  lavaboya dökün. Ardından kaynar su dökerek 2-3 saat bekleyin. Eğer tıkanıklık yağ donması gibi bir sebepten ise kolaylıkla sorun giderilecektir
  • İkinci seçenek hırdavatçı yada nalburlarda bulabileceğiniz lavoba açıcı kimyasallardır. Nasıl kullanmanız gerektiği üzerlerinde yazar.  Talimatları mutlaka takip edin. Yakıcı madde olduğu için lütfen eldiven ve solunum yollarınıza zarar vermemesi için gerekli önlemleri  alın. Kimyasalı kullanacağınız yerde bulunan camı önceden açın.  Kimyasal kullanırken ev hayvanları ve çocuklarınızı koruyun. 

Uzman ekiplerden destek aldığınızda sorun giderilse dahi kameralı sistem ile tekrar kontrol ederek sorunun tekrar etmesinden sizi korurlar. 

Uzmanlar tıpkı doğalgaz, klima gibi  yılda bir kez tesisatlara da bakım yapılmasından yanadır.  Yılda ayıracağınız küçük bir bütçe büyük sorunlardan sizi koruyacaktır.  Bu şekilde lavabo gideri nasıl açılır sorusu size çok uzak olacaktır. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara