WhatsappWhatsapp lavabo gider borusu nasıl takılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Nis 2019
Nis 25, 2019

lavabo gider borusu nasıl takılır

Lavabo gider borusu nasıl takılır? Elbette bir ustadan destek almanızı öneriyoruz. Çünkü kullanacağınız modeli de birlikte seçmeniz yerinde olacaktır.  Materyaller ve şekil bakımından tesisat yapınıza en uygun olanı monte etmek gerekiyor.  Lavaboya tam uyumlu seçenekleri bilmeniz gerekiyor. Hem görüntü hem de işlevsellik açısından metal modeller tercih edebilirsiniz.  U borusu ya da körük borusu kötü kokulardan korur. Genellikle plastikten üretilir ancak demir, krom ve benzeri materyallerden üretilenleri de vardır.  Lavabo gider borusu bir uzman ekip tarafından kirletmeden kırmadan dökmeden kolaylıkla takılabilir. 

Lavabo gider borusu nasıl takılır?  

İnternet üzerinde birçok video bulabilirsiniz.  Ancak her sistem aynı değildir.  Size montaj için uzmanlardan destek almanızı öneriyoruz.  Ancak kendiniz yapmak istiyorsanız;  öncelikle eskisini sökün ve sökme işlemini yaparken işlemleri aklınızda tutun.  Çünkü montajda benzer bir işlemdir.  Lavaboya parçayı yerleştikten sonra conta, vida vb hiçbir detayı unutmadan işlemlere başlayın. 

Doğru montaj yapılmamış tesisatlar başınızı ağrıtabilir.  Amatör bir kişinin montajı yapması saatlerini alabilir. Zaman ile yarışırken tesisat ile ilgili her ihtiyacınızda teknolojik cihaz ve aletler ile hizmet veren ekiplere ulaşmanızı öneririz. 

7/24 ulaşılabilen ekipler ile sorununuza ya da ihtiyacınıza çözüm üretmek oldukça kolaydır. 

Lavabo gider borusu nasıl takılır?  Çok kolay değildir.  İnce detayları bilmeniz gerekir. Ve stressiz bir şekilde yapabilmeniz zor çünkü ilk kez deneyimleyeceksiniz.  Bir eşyayı monte ederken bile fazla vida arttırıyoruz.  Bu monte böyle bir hatayı kaldırmaz.    

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara