WhatsappWhatsapp lavabo gider borusu fiyatları | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Nis 2019
Nis 24, 2019

lavabo gider borusu fiyatları

lavabo gider borusu çeşitleri ne baktığımızda materyal ve şekil bakımından farklılıklar söz konusudur.  Peki, neye göre seçim yapmalıyız?  Tesisat ile ilgili problemlerin bir kısmı lavabo gider tesisatını yanlış seçtiğimizden de kaynaklı olabiliyor. 

Lavabonun tıkanmasını engellemek için en baştan bazı nlemleri almış olmak iyidir.  Lavabo tıkanıklıklarını önlemek adına süzgeç ve U boru kullanmak faydalıdır.  Öyle çok çeşit var ki; belki uzman bir tesisatçıdan destek almak akıllıca olabilir. 

Lavabo sifonları borular aracılığı ile akan suyu gidere iletir.  Atık suları aktarırken tıkanıklık olmaması  için tasarlanmış  ve kolay kırılmaz,bükülmez materyallerden üretilmiştir.  Lavabo ve tesisatında yer alan sifon, boru vb.  her alanda değerlendirilebilir.  Bağlantı ve montaj içinher alanda değerlendirilebilir. 

lavabo gider borusu fiyatları birbirinden farklıdır.  Materyalden, boyuta birçok etken fiyat aralığını değiştirebilir.  Montajı yaptıracağınız usta ile ihtiyacınız olan lavabo gider borusu  fiyatlarını  değerlendirmenizi öneririz. 

acıbadem tesisatçı

Modellerinin çoğunluğu plastikten üretilir.  Plastik uzun ömürlü olduğundan bu şekilde tercih edildiği düşünülmektedir.  Krom gibi benzer malzemelerden de oluşabilir.  Körüklü bir sisteme sahiptir.  Krüklü olması su akışını sağlamak ve kötü koku oluşmaması  için vardır.   

Bu sistem hem su akışını kolaylaştırmak hem de koku oluşmasını engellemek için kullanılır. U borulu lavabo sifonu modelleri, alt kısmında u şeklinde boruya sahip modellerdir. Bu boru içerisinde biriken su gider borusundan kötü kokuların gelmesini engeller.

lavabo gider borusu fiyatlarından çok hangi  materyalden bir şeye ihtiyacınız olduğunu ustalardan öğrenin. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara