WhatsappWhatsapp lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Nis 2019
Nis 24, 2019

lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır? Elbette öncelikle lavabo borunuzun nasıl tıkanmaması gerektiğine dair bilgilenmek gerekiyor.

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır? Elbette öncelikle lavabo borunuzun nasıl tıkanmaması gerektiğine dair bilgilenmek gerekiyor. Borularınızın tıkanmaması için mutlaka arada bir kaynar su dökmelisiniz. Bu şekilde herhangi bir yağ birikintisinin bir yerde yerleşmesini engellemiş olursunuz. Gidere bir süzgeç ekleyin bu şekilde küçük çöpler delikten kaçmaz.  Atık yağları gidere dökmeyin.

Pompa ve doğal ve kimyasal çözeltiler ile küçük problemleri çözümleyebilirsiniz. Modern ya da klasik dizayn edilmiş banyo ya da mutfağınıza bir zarar vermeden sorunu tespit ederek çözüm üretebilen kameralı ve bilgisayarlı sistemler var.   

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır? Kırma dökme olmadan mutfak ya da banyonuzu koruyarak tıkanıklıklar tespit edilerek çözüm üretilebiliyor.   Kurumsal şirketlerin sahip olduğu birbirinden teknolojik, kameralı, akustik dinleme, bilgisayarlı cihazlar kırma dökme olmadan sorunu tespit ederek çözüm üretebiliyor. 7/24 hizmet veren teknik ekiplerden tıkanıklıklarda destek alabilirsiniz. 

Kendiniz çözüm üretmek isterseniz. Aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. 

  • Lavabo Açıcı Kimyasallar

Lavabo borusu tıkanıklığı nasıl açılır? Lavabo açıcı kimyasallar ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açabilirsiniz.  Kimyasallar ile açmaya çalışacaksanız mutlaka kutunun üzerindeki talimatlara uyun.  Yakıcı maddeler olduğundan özellikle ciğerlerinizi koruyun.  Sıçramalara karşı eldiven gibi koruyucu eşyaları edinin.  Çocuk ve evcil hayvanlarınızı uzak tutun. 

  • Tıkalı banyo lavabo deliği gider boru açıcı aparatlar

Kurumsal şirketler tıkalı banyolar için boru açıcı aparatlar kullanır.  Öncelikle kameralı sistem ile sorunu anlar ve ardından çözüm üretir.

acıbadem tesisatçı

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara