WhatsappWhatsapp lavabo borusu nasıl temizlenir ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Nis 2019
Nis 22, 2019

lavabo borusu nasıl temizlenir ?

Lavabo borusu tıkandığında işler çok zorlaşabiliyor.  Etrafı kirletmeden tıkanıklığı açmak ve lavabo borusunu temizlemek mümkün mü?  Lavabo borusu nasıl temizlenir?  Elbette bunu için teknolojiyi kullanmak mümkündür.  Ancak eğer öncelikle kendiniz yöntemler denemek istiyorsanız, birkaç pratik açma yöntemini sizinle paylaşalım. 

Lavabo borusunu temizleyen en iyi şeylerden biri sıcak sudur.  Kaynar su birikmiş yâda mevcut yağ tortularının çözülmesine yardımcı olabiliyor.  Ve sürekli bu sistemi kullanmanız yağ sebebi ile tıkanan lavabo giderleri için bir çözümdür.

Ancak sorununuz daha büyük ise; lavabo borusu nasıl temizlenir?  Kimyasallardan önce evde kolaylıkla bulabileceğiniz sirke ve karbonat ile Çözüm üretebilirsiniz.  Bir bardak sirke ve bir bardak karbanotı gidere boşaltın ve bir süre bekleyin. Üstüne birkaç çaydanlık kaynar su boca edin.  Kısa sürede nasıl temizlendiğine şaşıracaksınız. 

Lavabo borusu nasıl temizlenir?  Kendiniz açılmaya yol açamadıysanız yapmanız gereken lavabonuzu uzman ellere teslim etmektir.  Özel sistem ve cihazlar ile lavabo borusu temizliğiniz sağlayarak size önerilerde de bulunacaklardır.   Son teknoloji bilgisayar bağlantılı robot sistemler ile temizlemek ve bakmak kolay.

Özellikle lavabo borularınızın yılda bir kez temizlenmesi ve tesisatın korunması amacı ile uzman ekiplere teslim edilmesi yerinde olur. Havalandırma sistemini yılda bir kez kontrol ettirdiğiniz gibi aynı şekilde tesisatınızı da kontrol ettirmelisiniz.   Bu sizi yaşanabilecek taşma ve kötü koku gibi büyük problemlerden koruyacaktır.  Maliyetli bir sistem değildir.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara