WhatsappWhatsapp lavabo borusu nasıl takılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Nis 2019
Nis 22, 2019

lavabo borusu nasıl takılır?

Tesisatlar işinin uzmanı ustalar tarafından yapılır.  Eskiden kişisel çalışan bu kişiler artık açılan kurumsal şirketlerin çatısı altında ekipler olarak çalışıyorlar.  Bu durum aslında işleri kolaylaştırıyor. Çünkü şirket olduğunda cihazlara yatırım yapılabiliyor. Ve kameralı robot sistemli cihazlar hayatınızı oldukça kolaylaştıran teknolojilerdir.  Ve uzman kişilerin elinde motajdan tıkanıklık açmaya size büyük kolaylık sağlar. 

banyo lavabo tıkanıklığı

lavabo borusu nasıl takılır, lavabo montajını doğru şekilde yapmazsanız aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.  Değişmesi  gereken bir  lavabo borusu varsa, ncelikle eski lavaboyu yerinden çıkarmanız gerekiyor. Tadilat işleri  biraz elinizden geliyorsa düz bir tornavida yardımı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

lavabo borusu nasıl takılır, sorusunun yanıtına eski lavaboyu sökerken rahatlıkla ulaşacaksınız.  Sökme esnasında işlemi yaparken parçalara dikkat edin.  Farklı bir model olsa dahi fark etmez mantık her zaman aynıdır. 

lavabo borusu nasıl takılır, nelere dikkat etmelisiniz? 

  • Sökme işleminde neyi nereden sktünüz dikkat edin.
  • Çıkardığınız vidaları iyi muhafaza edin. 
  • Conta su sızdırmayı engeller dikkat edin.  Adaptör conta kullanın. 
  • Sızıntı kontrolü yapın. 

Aslında okunduğunuzda basit bir işlem gibi  görünse de  el işlerine yatkınlığınız yoksa uğraşmayın.  Çok düşük maliyetler ile bu işi sizin için çözecek servisler vardır.  7/24 açık servislerden randevulu destek alabilirsiniz.  İstanbul içi yada dışı aynı servis ücreti  ile hizmet veren servisler çok kısa sürede durumu çözebiliyorlar. 

lavabo borusu nasıl takılır, yeterli zamana sahipseniz;  uygun alet edavat ve sabır ile kendinizde yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara