WhatsappWhatsapp Lavabo açmanın doğal yolları | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
18Nis 2019
Nis 18, 2019

Lavabo açmanın doğal yolları

Lavabo açmanın en doğal yollarından biridir pompa ile müdahale ancak kaynar su ile denerseniz daha kolay müdahale etmiş olursunuz.

Aslında birçok kişinin bildiği sirke ve karbonat karışımını lavabo açmanın doğal yolları olarak sayabiliriz. Ancak bu işlemi yapmak biraz sabır ve dikkat gerektiriyor. İki farklı maddeyi karıştıracaksınız ne olursa olsun kimyasaldır. Ve ciğerleriniz ve diğer uzuvlarınızı yanmaya karşı korumalısınız. Özellikle evde evcil hayvanlarınız var ise kesinlikle işlem yaparken onları ortamdan uzaklaştırarak camları açmalısınız.

Bazı kişiler evde sirke yoksa tuz ve karbonatı dökerek üzerine kaynar su boca ederek işlemi gerçekleştirebiliyor. Bu işlemleri yaptığınızda mutlaka bir iki saat lavaboda bekletmelisiniz.

Ayrıca lavabo açmanın doğal yolları sorunuza en son yanıtımız; size önerimiz ince bir tel yardımı ile destek alabilirsiniz. Ancak lütfen abartmayın eğer açılmıyorsa tesisata zarar vermeden uzmanları çağırın. 7/24 çalışan ekipler kısa sürede size yardımcı olacaktır.

Teknoloji ile Lavabo Açma Yöntemleri

Tüm dünyada gelişen teknoloji tıkanıklık açmak içinde kullanılıyor. Ve şanslı olduğumuz nokta şu ki tüm dünyada kullanılan teknolojik cihazlar ülkemizde ki uzmanlar tarafından da kullanılıyor.  Cihazları kullanan uzmanlar düzenli eğitimleri alarak analiz yapabiliyor.  Bilgisayarlı su geçirmez özel kameralı sistemler  problemi kolaylıkla tespit etmeye yardımcı oluyor.  Ardından ne şekilde çözebileceğinize dair bir fikir oluşuyor. 

Lavabo açmak için ne yapılır ? Uzman ekipler vakum yada tazyikli su sistemini  kullanabilir.  Uzman bir ekipten destek istemeniz işlem bittikten sonra sorunun tamamı ile çözümlendiğini görmek için yine teknolojik cihazları kullanırlar. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara