WhatsappWhatsapp Lavabo Açmak İçin Ne Yapmalıyız? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
17Nis 2019
Nis 17, 2019

Lavabo Açmak İçin Ne Yapmalıyız?

Lavabo açmak için öncelikle önleyici olarak yağ ya da katı atıkları lavobaya dökmemeliyiz. Katı atıklar için lavabo giderine koyacağınız bir süzgeç hayat kurtarıcı olabiliyor.

Lavabo Açmak İçin Ne Yapmalıyız?  Her zaman ilk önerimiz işi uzmanlarına bırakmanız yönünde çünkü kameralı sistemde kirletmeden, kırmadan dökmeden kolaylıkla işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Lavabo Açmak İçin Ne Yapmalıyız? Kendi imkânlarınız ile denemek istiyorsanız yakıcı kimyasallar ile işiniz olacağından dikkatli işlem yapmalısınız.  Kalın bir eldiven, ağzınıza koruyucu bir bant, zehir solumamak için ve elbette ev hayvanları ve çocukları lavabo giderinden ve bulunduğu ortamdan uzak tutun.  Aksi takdirde gerçekten zarar görülebilir. 

acıbadem tesisatçı

Kameralı Sistem ile Gider Açma

Gider tıkanıklarında ya da lavabo açmak için ne yapmalıyız?  İnternette birçok bilgi yayınlanıyor. Ancak uzman şirketler 1-2 saat içerisinde evinizi kirletmeden herhangi bir şeyi kırmadan dökmeden sorununuza çözüm üretebilir. 

Gider tıkanıklıkları çözümleri için öncelikle tespit gerekiyor.  Peki, gider tıkanıklıklarını nasıl tespit edebiliriz?  Uzman ekipler kameralı bilgisayarlı sistemler ile küçük bir boru yardımı ile gidere girerler.  Ve ardından tıkanıklığın neden kaynaklı olduğunu kısa sürede bulurlar.  Herhangi bir kişinin tıkayan cismi anlaması mümkün değildir.  Bilgisayara aktarılan verileri ancak işin uzmanları okuyabilir. 

Ve size hem sorununu kaynağını söyler. Bu sizi tekrar tıkanmaya yol açacak bir hata yapmaktan korur. 

Lavabo açmak için ne yapmalıyız?  Her işi uzmanına bırakmalıyız. Aksi takdirde astarı yüzünden pahalı olabilir. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara