WhatsappWhatsapp Lavabo Açmak için ne yapmalıyız? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
18Nis 2019
Nis 18, 2019

Lavabo Açmak için ne yapmalıyız?

Lavabo açmak için ne yapmalıyız? Aslında evde kendi imkanlarınız ile deneyeceğiniz çok fazla bir sistem yok. Olanları aşağıda anlatacağız. Ancak günümüz teknolojisinde yapmanız gereken aslında konunun uzmanı kişilere ulaşmanızdır. Çünkü artık çok basit sistemler ile birkaç saat içerisinde sorununuzu çözüyor. Küçük bir boru ile lavabonuza giriş yaparak kameralı bilgisayarlı sistem ile tıkayan şeyi görüyor ve sorunu çözüyor.

Siz evde öncelikli olarak tıkanıklığa müdahale etmek isterseniz kullanabileceğiniz yöntemleri sıralayalım;

  • Pompa yardımı ile sorunu çözebilirsiniz. Ancak geçici bir çözüm olmaması için sonrasında lavabonuzun tıkanmasını engellemek için süzgeç eklemelisiniz. Ve yağları lavabo giderine dökmemelisiniz.
  • Sirke, karbonat ve kaynar su ile soruna çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. Öncelikle sirke ve karbonatı bir bardak kadar lavaboya dökün ardında 2 çaydanlık kaynar suyu dökün.Ve birkaç saat bekletin. Sorun küçük ise birkaç saat içerisinde sorun giderilecektir.
  • Son olarak kimyasal bir çözüm olan nalburlarda satılan ürünlerden alabilirsiniz. Yakıcı ürünler olduğundan kendinizi korumalısınız.

Kameralı Lavabo Gideri Nasıl Açılır?

Lavabo yoğun şekilde tıkandığında gideri görebilmeniz mümkün değildir. Dolayısı ile kameralı cihaz ile gideri kontrol etmeniz gerekir ve günümüzde bu şekilde çalışan birçok kurumsal şirket bulunuyor. Ekipmanlar bir araç ile entegre olabiliyor. Bir kişi araçta ve bir kişi cihaz ile birlikte oluyor.

Ve tıkanmaya sebep olan her neyse ekip sizi bilgilendirerek tekrar etmesini engellemenize yardımcı oluyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara