WhatsappWhatsapp Lavabo Açma Yöntemleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Mar 2019
Mar 25, 2019

Lavabo Açma Yöntemleri

Lavabo tıkanıklıklarında başvurulan en birincil çözüm pompadır. Her birimizin evlerinde ya da işyerlerinde rastlanan lavabo açmak için kullandığımız pompayı seçerken nerede kullanacağınızı nalburunuza söylemeniz yerinde olacaktır. 

İkinci seçenek evde bulabileceğiniz şeyler ile yapacağınız karışımdır.  Sirke ve karbonat bir araya geldiğinde kimyasal etkileşime geçer ve kaynar su döktüğünüzde eğer sorun küçükse mesela yağ birikmişse bu yöntem ile açılabilir. Karbonat ve sirkeyi karıştırıp döktükten sonra yaklaşık 1 saat bekleyin ve kaynar su boşaltın ki tıkanıklık olan bölgedeki sorunu yok etsin. Lavabo açma yöntemleri bununla kısıtlı değil yine nalburlarda bu iş için satılan kimyasallar var.  Bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz.   

Kimyasal kullanımlarında ister doğal ister kimyasal olsun yapmanız gereken aşırı titiz davranmaktır. 

  • Evdeki çocuk ve ev hayvanlarını koruyun.  Ve kendinizi de bu kimyasalları kesinlikle solumayın. Ve eldiven takın ki ellerinize bir şey olmasın.  Çok yakıcı maddelerdir. 

Lavabo açma yöntemlerinden en etkilisi bilgisayarlı cihaz ile lavabo açmaktır. Tıkanıklığa yol açan problemi cihazlar ile tespit ederek çözmek oldukça avantajlıdır.  Çünkü kırma dökme yapılmaması sizleri büyük masraflardan korur.

Lavabo açma yöntemleri derken kameralı sistemlerden bahsediyoruz.  Kameralı sistemde bir boru yardımı ile borunun içine girilir ve tıkanık bölge analiz edilir.  İşin uzmanları bu görüntülerin ne anlama geldiğini iyi bilir.   Analizin ardından ne şekilde müdahale edileceğine karar verilir.  Örneğin vakum ile edilebilir ya da tazyikli su ile her iki durumda ya da farklı çözüm seçeneklerinde 7/24 hizmet veren kadrolar sizlere yardımcı olur.  Uygun servis ücret imkânı ile sizi ziyaret ederek çözüm üretir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara