WhatsappWhatsapp Lavabo açma yolları | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Mar 2019
Mar 24, 2019

Lavabo açma yolları


Lavaboyu açmak için birçok kimyasal var.  Ancak dikkat edin.  Hepsi birbirinden farklı bazı kimyasallar taş zemini bile delecek güçtedir.  Boruları delmemek için işin uzmanlarından satın alın. Ve kesinlikle üzerindeki talimatlara dikkat ederek kullanın.  Mesela evde çocuk veya ev hayvanınız varsa ekstra dikkat gerekir.  Lavabo açma yöntemleri dikkatle uygulanması gereken yönergelerdir. Aksi takdirde şebekeye dahi zarar verebilirsiniz. 

Aslında lavabo atık için kullanılan bir alan değildir. Ve o sebeple dökülen saç sakal her şeyi toplayarak çöpe atmanı gerekir.

Lavabo açma yöntemlerinden biri olan kimyasal kullanımını yerine doğal seçenekleri değerlendirmek istiyorsanız.  Eğer lavaboyu yağ birikintisi tıkadı ise sıcak su açmanıza yardımcı olur.  Ancak yağ ile birlikte küçük atıklar ya da saç veya kıl tıkadı ise yapmanız gereken sirke ile karbonatı karıştırarak lavaboda dökmek olmalı.  En az bir saat bekleyin ardından ihtiyaç kadar kaynar su boca edin. 

Eğer açılmıyorsa belki sorun lavabo gideri kaynaklı değildir.  Birçok gider birbirine bağlantılıdır.  Başka bir yerdeki tıkalı durum lavabonun da akışkanlığını etkilemiş olabilir. 

Yukarıda saydığımız lavabo açma yöntemlerinden fayda sağlayamadıysanız yapmanız gereken uzman teknisyenlere ulaşmaktır.  Konunun uzmanı şirketler teknik ekiplerini 7/24 hizmete hazır bir şekilde tutan sistemlere sahiptir.  Vardiya sistemi ile istediğiniz saatte ulaşarak tıkalı lavabo, tuvalet, gider açtırabilirsiniz.

Ekipler teknolojik araçlar ile çalıştıklarından lavaboyu kırıp dökmeden gidere müdahale edebiliyorlar.  Kameralı sistemler ve ses dinleme aygıtları ile su kaçakları ve tıkalı giderleri kolaylıkla açabiliyorlar. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara