WhatsappWhatsapp Lavabo Açma Ücreti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
26Mar 2019
Mar 26, 2019

Lavabo Açma Ücreti

Lavabo açma ücreti tıkanıklığın durumuna göre değişebilir.  Kimi tıkanıklık sadece bir kimyasal madde ile açılabilirken kimi tıkanıklık için mutlaka tazyikli su yada vakum gerekebiliyor. Hepsinin maliyeti farklı sadece bir servis ücreti ile kurtarabilirsiniz.  Yada az daha fazlası…

Ancak iyi haber  kırmadan dökmeden evinizde ekstra tadilat çıkarmadan yapılacak tıkanıklık açma  hayat kurtarabilir. Lavabo açma ücreti sistemleri hakkında uzman teknisyenlere yılda bir kez yaptıracağınız bakım maddi ve manevi sizi birçok sıkıntıdan koruyabilecek bir önlemdir.

Lavabo açma ücreti eski dönemlerde çok maliyetli olabilirdi.  O dönemlerde maalesef blgisayarlı sistemler henüz gelişmediğinden kırarak amatör şekilde soruna ulaşarak çözüm üretiliyordu.  Günümüzde ise teknolojik gelişmeler bilgisayarlı kameralı cihazlar ve akustik dinleme aygıtları ile sorunun neden kaynaklandığı saniyeler içerisinde anlaşılabiliyor.  Siz aynı işlemi yapamazsınız uzman ekip çağırmanız gerekiyor. Cihazlar çok ucuz değil, bir servis ücretini gözden çıkararak  7/24 çalışan ekiplerden birini davet edin. . 

Gider boruları hassastır, yanlış bir kimyasal kullanımı boruları delerek haddinden fazla masraf çıkarmaya yol açabilir.  Uzman ekipler İstanbul’un her bölgesine aynı servis ücreti ile hizmet veriyor. 

Lavabo açma ücreti aşağı yukarı her şirkette aynıdır. Servis ücretinde genellikle mesafeye bakılmaz ancak eğer şehir dışı bir bölgeye servis verilecek ise o zaman durum değişebilir. 

Destek alacağınız şirkette bazı  referansları kontrol etmenizi öneririz. 

  • Şirketin referansları kimlerdir,
  • Şirkette çalışanların uzmanlık alanları ve deneyimleri ( kaç yıldır bu işi yapıyorlar)
  • Hangi cihazları kullanıyorlar ( teknolojik cihazlara sahipler mi) ?
  • Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara