WhatsappWhatsapp Lavabo açma teknikleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
15Şub 2020
Şub 15, 2020

Lavabo açma teknikleri

Asla ideal bir durum değildir: Tuvalete hızlı bir yolculuk ve ardından tek bir sifon ve bom, tıkanmış bir tahliye veya çok daha kötüsü neredeyse taşan bir tuvaletle uğraşıyorsunuz. Kendinizi bir piston olmadan bulursanız veya başarısız olursa, seçeneklerinizi göz önünde bulundurun.

Lavabo açma teknikleri,Kötü bir tıkanıklık gördüğünüzde, en iyi seçeneğiniz bir leğeni sıcak suyla doldurmaktır . Isıtın veya musluğu kullanın, ancak suyun kaynama noktasına gelmesine izin verin. Drenajı boşaltın ve tıkanıklığı gevşetip gevşemediğini görmek için birkaç dakika bekletin. Suyun boşalmaya başladığını görürseniz çabalarınızın başarılı olup olmadığını anlayacaksınız. Ardından, tuvalete bir veya iki kez verin. Çoğu durumda, sıcak su yedeklemeye neden olan her şeyi parçalamak için yeterlidir.

Lavabo açma teknikleri,Bir şeyleri bir çentik kadar atmanız gerekiyorsa , mutfaktan biraz bulaşık sabunu ödünç alın ve tuvalet kabına yaklaşık 1/4 bardak yapması gereken bol miktarda sıkın. Sabunu 5-10 dakika bekletin, böylece drenajdan aşağı doğru hareket edip tıkanıklığa ulaşma zamanı olur. Daha sonra, kaseye sıcak su ekleyin ve oturması için biraz zaman verin. Çoğu durumda, sabun bir yağlayıcı görevi görecek ve her şeyin tekrar hareket etmesi için tuvalet tahliyesindeki tıkanıklığı yağlayacaktır.

İlkokulda öğrendiklerinizi tatbik  etmenin zamanı geldi! Klozet ağzınız ağzına kadar doldurulmuşsa, ya suyun bir kısmını boşaltın ya da biraz taşmaya hazır olun. Ardından, bir fincan kabartma tozu ve bir bardak sirke , tuvalet giderine dökün . Sirke ve kabartma tozu birleştiğinde, doğal kimyasal reaksiyon kabarır ve tıkanıklığı giderir. Yaklaşık otuz dakika sonra, biraz sıcak su ile takip edin ve drenaj olup olmadığını görün. Eğer öyleyse, gitmek iyidir. Değilse, işlemi bir kez daha tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara