WhatsappWhatsapp Lavabo Açıcı Nasıl Hazırlanır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
28Mar 2019
Mar 28, 2019

Lavabo Açıcı Nasıl Hazırlanır?

Mutfakta yada banyoda lavabo tıkanıklığı kabusa dönüşebilir.  Kullandığınız lavabo tıkandığında suyun giderden akması dakikalar sürerek sizi deli edebilir.  Ancak lavabo tam tıkanmadan size sinyaller verecektir.

Mutfak lavaboları özellikle gidere kaçan mercimek vb.  yiyecekler sebebi  ile tıkanabilir.  Su ile birlikte şişen mercimek, pirinç parçaları başınıza bela olmadan gidere bir süzgeç yerleştirmeniz uygun olacaktır.  Lavabo açıcı ile ilgili  faydalı bilgiler sunacağız ancak öncelikle yılda bir kez giderlerinize bakım yaptırmanız gerektiğini hatırlatarak başlayacağız. 

Pompa ile açılmıyorsa, doğal lavabo açıcı hazırlama aşamasına geçebiliriz. Sirke, karbanot karışımını tıkalı gidere dökün  ve  ardından kaynar su dökün ancak abartmayın, lütfen bir çaydanlık kadar yeterlidir.  Lavabo açıcıları ikinci seçenek olarak nalburdan edinebilirsiniz. 

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılmalıdır?

Pompa ve doğal açıcılar ile açılmayan tıkalı lavabolar için açıcıları kullanmalısınız.  Lavabo açıcı aldıysanız kullanmadan önce lütfen üzerinde yazan talimatlara uyun. 

Öncelikle yapmanız gereken,  çocuklar ve ev hayvanlarınız varsa mutfak yada banyodan uzak tutun özellikle kapıları kilitlemenizi dahi öneririz. Çünkü kullanacağınız kimyasalların bir süre giderde kalması gerekiyor, kullanırken kendi ağzınızı kapalı tutun ve eldiven kullanın. Lavabo açıcı solüsyonlar yada toz gider açıcılar dikkatli kullanılması gerekn ürünlerdir. 

Bu yöntemler  işe yaramıyorsa uzman bir teknik servis çağırın.  Kırma,kazma, dökme işlemi yapmadan tıkalı bölgeyi açacaktır.  7/24 çalışan ekipler teknolojik kameralı sistemler ile sorunu tespit ederek çözüm üretiyor. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara