WhatsappWhatsapp Lavabo Aç

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Lavabo Aç kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; lavabo açıcı, lavabo açma, lavabo açıcı karbonat, lavabo açıcı nasıl kullanılır, lavabo açıcı nedir, lavabo açma teli, lavabo aç fiyatları, lavabo açma yolları, lavabo açma yöntemleri, lavabo açmanın püf noktası, tıkanık lavabo açma doğal, lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, robotla lavabo açma fiyatları, lavabo gideri açma, lavabo gider açma, kırmadan lavabo aç, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Lavabo Aç

Günümüzde marketlerde lavabo aç olarak satılmakta olan lavabo açıcı kimyasallar özellikle mutfak lavabolarının tıkanması durumlarında kullanılmaktadır. Mutfak lavabolarına dökülen yağlar ve çay kalıntıları mutfak lavabolarını tıkayan en önemli faktörlerdendir. Bu yağlar soğuk su ile borularda tıkanmalar yapmaktadır. Ayrıca dökülen çay veya benzeri tıkanmaya neden olabilecek olan maddeler bu yağlara yapışarak zaman içerisinde tıkanmalara neden olacaktır. Bundan dolayı bu maddelerin mutfak giderlerine dökülmemesi ve tıkanıklığa neden olabilecek şeylerin yapılmaması gerekmektedir. Tıkanan mutfak lavabolarını açmak için ev hanımları lavabo aç adı verilen kimyasalları kullanmaktadırlar. Bu kimyasallar sıcak su ile beraber kullanılması durumunda etki göstermektedir. Önce kimyasallar sonrasında ise sıcak su dökülmektedir. Fakat sıcak su ile birleşen bu kimyasalları lavabo tıkanıklık sorununu giderirken kötü koku yaymaktadır. Ayrıca ten ile teması oldukça tehlikeli olan bu kimyasallar kullanılırken azami özen istemektedir. Bundan dolayı bu kimyasalları kullanırken kesinlikle ten ile teması engellenmeli ve temas durumunda bol su ile yıkanmalıdır.

Lavabo Aç-1

Günümüzde tıkanan lavabolar ev hanımlarının korkulu rüyası olmaktadır. Bunun nedeni ise tıkanan lavaboları oldukça kötü bir görüntü oluşturmakta ve ev hanımlarının elini kolunu bağlamaktadır. Bu tıkanan lavaboları açmak için kullanılan yöntemlerden biri lavabo pompalarıdır. Ufak tıkanıklık problemlerinde pompa ile basınç uygulayarak sorun çözülebilir. Fakat yapılması gereken basınç sağlayan değil vakumlama özelliği olan pompaları kullanmak olmalıdır. Çünkü tıkanmaya neden olan yabancı cisimler ileriye doğru itilmemeli yani tıkanıklığın olduğu bölgeden çıkarılmalıdır. Çünkü yanlış kullanımdan dolayı tıkanmaya neden olan yabancı cisimler daha da ileriye gönderilerek tıkanıklık sorununun daha da büyümesine neden olabilir. Pompa ile lavabo açma konusunda başarı sağlanamaması durumunda fazla ısrarcı olmamak ve sorunun büyümesine engel olmak gerekmektedir. Böyle durumlarda kırmadan lavabo açma hizmeti veren firmalardan destek almak en iyi çözüm şekli olmaktadır.

Lavabo Aç-2

Evde çözülemeyen lavabo tıkanıklıkları için görüşeceğiniz bu uzman ekipler kullandıkları cihazlar sayesinde kırmadan bu sorunları ortadan kaldırabilmektedirler. Bu ekipler yaptıkları çalışmalar sayesinde sorunları çözerken kullanılan cihazların özelliklerinden dolayı da tesisatta sonra oluşabilecek olan tıkanıklıklarda tespit edilmiş olmaktadır. Yani kameralı kılavuz kullandıkları için tıkanan bölge en ince ayrıntısına kadar bilgisayar ekranına aktarılmaktadır. Bilgisayar ekranına aktarılan bu görüntüler sayesinde tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin tam olarak nerede olduğu tespit edilebilmekte ve ayrıca tıkanmaya yatkın bölgeler de tespit edilebilmektedir. Kameralı kılavuzlar sayesinde yapılan tıkanma tespit çalışmalarında sonra kullanılacak olan tıkanıklık açma robotları sayesinde tıkanıklık ve tıkanma potansiyeli olan bölgeler çok etkili bir biçimde temizlenecektir. Bu sayede bütün bu tıkanıklık problemleri ortadan kalkacak ve ev hanımların korkulu rüyası haline dönüşen lavabo tıkanıklığı sorunu sona erecektir. Bütün bu çalışmalar yapılırken tek bir nokta bile kırılmayacağından dolayı lavabo tıkanma sorunu çözülürken ekstra bir masraf çıkmayacaktır. Bundan dolayı bu şekilde oluşabilecek olan tıkanıklık problemleri bu uzman ekiplerden yardım alınarak çözülmeli ve ekstra masraflar açılmadan bu sorun ortadan kaldırılmalıdır.

Lavabo Aç-3

Kısaca özetlemek gerekir ise çeşitli nedenlerden dolayı tıkanan lavabolar birkaç şekilde açılabilmektedir. Kolay açılabilecek türde olan tıkanmış lavabolar kişilerin kendi çabaları ile açılabilse de bazen sorunun büyümesine de neden olmaktadır. Büyük tıkanıklık problemlerinde uzman firmalar kullandıkları tespit cihazları sayesinde en doğru cihazlar ile tıkanıklık giderme çalışmalarını yapmakta ve kişilerin bu sorundan çok kısa bir süre içerisinde kurtulmalarını sağlamaktadırlar. Bundan dolayı lavabo açma konusunda uzman olan kişilerden alınacak olan destek ile her zaman için daha ekonomik çözümler sağlanmış olur.

Lavabo Aç-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara