WhatsappWhatsapp Lavabo aç nasıl kullanılır ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
29Mar 2019
Mar 29, 2019

Lavabo aç nasıl kullanılır ?

Elbette lavaboyu açmanız için doğal olarak yapacağınız açıcılardan teknolojik aletlere birçok yöntem var. Ancak her yöntemi kullanırken bazı püf noktalarına dikkat etmek gerekir.  Tıkanan lavabolar hayatınızı zehir edebilir.  En kısa yoldan lavabonu nasıl açılır, bir göz atalım.

Kırmadan lavabo açma sistemlerinden en kullanışlı olanı aslında bilgisayar ve kameralı sistemlerdir. Bu sistemleri sadece lavabonuz tıkandığında değil, bakım aşamasında da kullanabilirsiniz. Yıllık bakım yaptırılan giderler yıl boyunca sıkıntı yaşamanızı engeller. 

Lavabo aç nasıl kullanılır? 

Öncelikle özenle seçilmiş lavabo yada mutfağınıza zarar vermeden önlemler almalısınız. Sirke ve karbonat ile yapacağınız karışımı gidere dkün ve ardından kaynar su boca edin.  Eğer açılmaz ise o zaman lavabo açmak için satılan ürünlerden alabilirsin. Peki, lavabo aç nasıl kullanılır?

Elbette çok dikkatli kullanmalısınız! İster solüsyon ister kimyasal fark etmez.  Ürünleri büyük bir dikkatle uygulamalısınız. Herhangi  bir sıçrama olursa bol su ile acilen müdahale etmelisiniz. 

Ürünü tıkalı bölgeye döktükten sonra bol kaynar su döktüğünüzde tıkalı bölgedeki pisliği eriterek temizleyecektir.

Lavabo aç nasıl kullanılır? Nelere dikkat etmelisiniz? 

  • Eldiven kullanın,  en ufak bir sıçramada kuvvetli çözücü  teninizi yakacaktır. 
  • Ağzınıza koruyucu bant takın, ciğerleriniz zarar görebilir.
  • Ortamdaki tüm havalandırmaları açın,
  • Ev hayvanınız ve çocuklarınızı bu ortamdan uzak tutun. 

Ancak elbette tüm zahmete girmeden işin uzmanlarına bir telefon açmanızı öneririz. Hem canınız hem malınız sağlam kalsın, üstelik sadece bir servis ücreti  ile tüm giderlerinize de bakım yaptırmış olursunuz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara