WhatsappWhatsapp Lavabo Aç, Kırma Dökme Yok | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
28Mar 2019
Mar 28, 2019

Lavabo Aç, Kırma Dökme Yok

Lavabolarınız bazen değerli ağaçlardan yapılmış ve kıymetli taşlarla çevrili maliyetli dizaynlardan olabilir.  Özellikle lavaboların dış alanlarına oldukça masraf yapılmış olabiliyor. Elbette tıkanıklık olursa tesisatçı çağırmak sizi korkutabilir.  Bu bir gerçek!

Ancak size iyi haberlerimiz var, çağın teknlojisi her sektörde olduğu gibi bu sektörde kendini gösteriyor.  Kameralı robot kamera kırma dökme yapmadan tıkanık bölgeyi tespit ederek lavabo aç ma işlemini gerçekleştiriyor.  Özenle seçtiğiniz ve evinizin estetiğini  sağlayan lavabonuzu sağlam kalacak ve tıkanıklık birkaç saat içerisinde giderilecektir. 

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemini kimler yapan ekipleri çağırmadan kendi  imkanlarınız ile lavabo aç ma işlemi yapacaksanız.  Lavabo aç ürünler genelde güçlü kimyasallar olup, üstlerinde yazan talimatlara uymak gerekir. Yalnız dikkat ! Aiitik açıcılar pisliği sökerken tesisatınıza da zarar verebiliyor. Sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmeden yapılan işlemler sızıntılara yol açabiliyor. 

Ancak yine de denemek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken noktalar; Solüsyon yada toz fark etmez lavabo aç ürünleri dikkatli kullanmalısınız.

  • Kimyasal ürünleri  kullanırken sıcak hatta kaynar su gerekiyor,
  • Koruyucu  eldiven giyin,

Lavabonun  içine bir paket lavabo açıcı boşaltın.  Ardından sıcak suyu yavaşça lavaboya boşaltın. Sıcak suyu dökerken ciğerlenizi zarar görmesin, koruyucu kullanın.  Pencere varsa açın ve kokuyu solumamaya çalışın.  Eğer işe yaradı ve lavabo açıldı ise hemen ardından lavaboyu yıkayın ve bol su dökün.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara