WhatsappWhatsapp Lağım tıkanıklığı nasıl açılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
1Nis 2019
Nis 1, 2019

Lağım tıkanıklığı nasıl açılır

Aslında tüm tıkanıklıklarda öncelikle tıkanıklığa yol açan soruna göz gezdirmek gerekiyor.  Lağım tıkanıklığı nasıl açılır?  Lağım tıkanıklığı kendi imkânlarınız ile çözümlenebilecek bir sorun değildir.  Kırma dökme olmadan evinizde fazla maliyete yol açan işlemlerden korunabileceğiniz bir çözüm arıyorsanız.  7/24 hizmet veren ekipler sizlere yardımcı olacaktır. 

Lağım tıkanıklığı nasıl açılır? Hangi şirketi tercih etmelisiniz? 

Lağım tıkanıklığı hem koku hem taşma problemi yaşanabilecek bir sorundur.  Ve bu sorunlar büyümeden kısa sürede teknik cihazlar ile soruna çözüm üretmek mümkündür.  Şirket seçimlerinizde referans kadar bu sektörde kaç yıldır hizmet verdiklerini öğrenmek doğru bir kriterdir.  Çalışan kişilerin aldıkları eğitimler ve sertifikalarını kontrol etmeye çalışın.    Sorunu anlamak için bilgisayarlı kameralı sisteme sahip olmak kadar bu cihazdan gelen verileri doğru analiz etmekte önemlidir.

Uzman kadrolar ekip arabası ile gelerek konuyu birkaç kişi analiz eder.  Ve sizlere çözüm verileri ile gelirler ve sonrasında tıkanıklığın tekrar etmemesi için gerekli önlemleri almanız için sizi yönlendirirler. 

Lağım tıkanıklığı nasıl açılır? Aslında uzmanların en çok kullandığı iki yöntem bulunuyor; 

  • Tazyikli Su ile Lağım tıkanıklığı açma
  • Vakum ile tıkanıklık açma

Tazyikli su ile lağım tıkanıklığı açma ya da vakum ile tıkanıklık açma yine teknik cihazlar ile yapılır.  Tazyikli su ile tıkanıklık açarken dikkat edilmesi gereken hangi oranda bir tazyik yani basınç uygulanacağını iyi bilmektir. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.  Vakum ise kanazilasyondaki pisliği güçlü bir araçlı sistem ile çekmektir. 

Her iki yöntem içinde öncelikli olarak yapılması gereken uzmanlar ile irtibata geçmektir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara