WhatsappWhatsapp Küvet tıkanıklığı nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
11Mar 2019
Mar 11, 2019

Küvet tıkanıklığı nasıl açılır?


Duş ya da küvet keyfiniz bölünsün istemiyorsanız, sık aralıklarla küvetinizi deterjanlar ile temizleyin. Ama tıkanma başladı ise pompa yardımı ile açmaya çalışabilirsiniz. Eğer henüz başlayan bir tıkanıklık ise kendi imkânlarınız ile uygun fiyatlı materyaller ile çözebilirsiniz. 

Pompa işe yaramadı ise: kabartma tozu ve sirke kullanın. Doğal kimyasal olarak sıcak su ile büyük ihtimalle tıkanıklık açılacaktır.

Giderin ağzına yarım fincan kabartma tozu ve bir bardak beyaz sirke dökün. Köpürmesini bekleyin, sıcak su dökün.  Lütfen kimyasal doğal bile olsa solumayın. Açıldı ise şanslısınız ancak açılmadı ise kimyasal açıcı almak için bir dükkânı ziyaret edin. 

Ellerinizi, gözlerinizi ve ciğerlerinizi koruyucu araçlar kullanın dikkatli olun.  Özellikle evcil hayvan ve çocuklarınıza dikkat edin.  Dikkat, asla iki farklı kimyasalı karıştırmayın.

Küvet tıkanıklığı nasıl açılır, yukarıda üstünde durduğumuz çözümlerden herhangi biri işe yaramadı ise, iyi bir kurumsal tesisatçı ekip ile irtibata geçin. 

Küvet tıkanıklığı nasıl açılır, konusunda uzman birçok kurumsal şirket var.İyi bir kurumsal firma mutlaka ekipler yetiştiriyor. Hem sertifikalı hem deneyimli tesisatçılar günümüz teknolojisi kazma, dökme, kırma yapmadan size çözüm üretiyor.  Sertifikalı ve deneyimli uzman tesisatçılar, ustalar kısa süre içerisinde sorunu bularak size çözüm üretiyorlar. 

Klozet, küvet, bulaşık tıkanıklıklarında lütfen hemen 7/24 hizmet veren firmalara yönlenin.  Hem cebinizi hem sinirleriniz sağlam kalsın.  İnternet üzerinde bulacağınız bilgiler geçici çözümlerdir.  Yâda size mali olarak ekstra masraf getirebilir.  Duş gideri tıkandı, mutfak lavabonuz tıkandı, klozet tıkandı, gider tıkandı size tavsiyemiz 7/24 hizmet veren bir uzmana ulaşın.  Bu kişiler servis araçları ile gelerek sorunu çözsünler. Kendi başımıza sorunu kalıcı şekilde çözmek maalesef çoğunlukla mümkün olamıyor.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara