WhatsappWhatsapp Küvet gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
11Mar 2019
Mar 11, 2019

Küvet gideri nasıl açılır?

Küvet gideri nasıl açılır? Uzman ellerde saatler içerisinde desek, küvet genellikle banyo yada duş yaparken dökülen saçlar sebebi ile tıkanır.  Ve aslında düzenli temizlik yaparsanız ve düzenli borulara zarar vermeyen kimyasallar yada temizleyiciler kullanırsanız pek sıkıntı yaşamazsınız. 

Küvet gideri tıkanmaması için öneriler;

Küvet giderinizin tıkanmasını önlemek için öncelikle, küvet giderine süzgeç koyun. Elbette dökülen saçlarınızı mutlaka toplayın ve dökülen saç ve kılları klozete bile değil çöpe atın.  Çünkü klozet, küvet gideri  zamanla saçlarınızın borulara takılması  ile tıkanabilir.  Ve kimyasallar bile faydalı olmayabilir. 

Küvet gideri nasıl açılır? Sorusu ile karşı karşıya kaldıysanız, korkmayın.  Her konuda olduğu gibi bu konuda da gelişmelerin umut verici  inanın. Artık fayans kırmadan, rahatlıkla tıkanık lavabo, küvet yada giderin tıkalı bölgesi  tespit  edilerek müdahale edilebiliyor.

Küvet  tıkanıklığı açmada yeni teknoloji kullanan firmalar çoğaldıkça bu hizmeti veren şirketlerin de kalitesi artıyor.

Küvet gideri nasıl açılır? Aslında nasıl tıkanmaz bu konuya önem vermek ve çocukları bu konuda eğitmekte önemlidir.  Gelen tesisat firması sizlere konu hakkında çok detaylı bilgi  verecektir.  Sert sabunların, dökülen saçlarınızın küvet deliğinden borulara ulaşarak tıkanmaması için süzgeç kullanın.  Bu öneriyi uygulamak için hiçbir zaman geç kalmadınız. Mümkünse sıvı sabun kullanın, dökülen saçlarınızı toplayın ve haftada bir deterjan ile küvetinizi derinlemesine yıkayın. 

Tıkalı küvet sorunu  için 7/24 hizmet veren kişilere ulaşabilirsiniz. Bilgisayarlı sistem ile kameralı sistem yardımı ile tıkalı bölgeyi tespit ederek kısa sürede çözüm üretecektir.    

Adalar petek temizliği firması

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara