Kurumsal : 0850 304 4116    Avrupa : 0212 435 7788     Anadolu : 0216 426 0001     Gsm : 0532 328 4159    
10Mar 2019
Mar 10, 2019

Kombi su eksiltiyor, ne yapmalıyım?

Kombi su eksiltiyor, ne yapmalıyım?
Bu gönderiye Oy Ver

Kombi su eksiltiyor ise birçok sebebi olabilir, vanadaki paslanmadan tutun kombideki arızaya birçok sebepten kombiniz su kaçırıyor olabilir. Kırmadan dökmeden evinizdeki kombinizdeki kaçağı bularak çözüm üretilebilir. 

Kombi bakımı her yıl yapılmalı mıdır? Evet, yılda bir kez kombi bakımı yapılması sizleri rahatlatır. Hem maddi bakımdan hem de evinizin ısısını koruduğunuzda stres eşiğinizi de zorlamamış olursunuz. Kış ayında dışarıda kar varken bile içerde yazlık giysiler ile gezmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin. 

Kombi su eksiltiyor ise öncelikle yıllık bakımını yaptırdınız mı? Bu soruyu kendinize sorun ve ajandanıza notunuzu alın. Kombi bakımı yaptırdığınızda atlanmaması gereken detayları aşağıda sizlere iletiyoruz.

Kombi Bakımında Dikkat edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

%20 üstünde fayda sağlamak istiyorsanız yılda bir kez kombi bakımınızı yaptırın. Kombi su eksiltiyor ise neden eksilttiği bu bakımda da ortaya çıkacaktır. Aslında aşağıda bakım için saydığımız sebepler su kaçırma sebebinin de nasıl bulunması gerektiği hakkında insana yol gösteriyor. 

Yakıt tasarrufu için tüm petekleri yakın, tek petek yakarsanız kombi arızaya girebilir.  Dış yalıtımı kadar odanıza koyduğunuz “oda termostatı” iş görür.  

  • Fan motorunu sökerek, içinin temizliği yapılmalı,
  • Buji temizlenmeli,
  • Petek su tahliyesi,
  • Filtre temizliği,
  • Genleşme tankı, hava basılır.

7/24 hizmet veren firmalar randevulu sistemde kombi bakımınızı yapabilir, kombi su eksiltiyor ise çözüm üretebilir.  İhmal etmemeniz önemlidir.

Adalar petek temizliği firması

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir