WhatsappWhatsapp Klozet tıkanması tıkanan klozet nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
8Mar 2019
Mar 8, 2019

Klozet tıkanması tıkanan klozet nasıl açılır?

Klozet tıkanması her birimizin korkulu rüyası olsada maalesef büyük kentlerde sadece sizin kullanım hatalarınız değil birçok sebepten tuvalet tıkanabilir.  Künklerdeki sorunlardan tıkanan kolozet  olur mu demeyin.  Zamanla aşınan künkler yada boru göçükleri  toplu tıkanmalara yol açabilir. Giderlerinizdeki akışı  yavaşlatabilir.  

Klozet tıkanması tıkanan klozet nasıl açılır?   En klasik yöntem her evde bulunan klozet pompasını kullanmaktır.  Ancak gider, mutfak yada klozet için farklı pompa kullanmanız gerekiyor. Sifonu birden fazla çekmeyin aksi takdirde taşma olabilir. Sirke ve karbonat dökün üstüne iki çaydanlık su dökerseniz basit tıkanmalar yani henüz yerleşmemiş olan bir tıkanma varsa açılır. 

Klozet tıkanması tıkanan klozet nasıl açılır?  İkinci seçenekisenalburdansatın alabileceğiniz kimyasallar ile deneyebilirsiniz. Klozete kimyasalları dökerken dikkat edin.  Yakıcı olduğundan solumayın ve klozetin kapağını kapatıp bir gece bekletin. Ardından sifonu çekin. Eğer tıkanıklık küçük bir boyutta ise açılacaktır.  Ve bundan sonra dikkat edilmesi gerekiyor. Klozet tıkanması tıkanan klozet nasıl açılır? Denemeleriniz bir fayda sağlamadı ise hemen tesisatçınıza ulaşın.  7/24 hizmet veren şirketler servis aracı ile geliyorlar.  İçlerinde yer alan teknolojik cihazlar kameralı sistem ile tıkanıklığa yol açan sorunu tespit ederek çözüm üretiliyor.  Size öncelikle durum izah ediliyor.  Bir iki saat içerisinde çözümlenebilir problemi büyütmeden ilgili firmalar ile irtibata geçin.  İstanbulda her ilçeye aynı servis ücreti ile servis veriliyor. Hem paranız cebinizde kalsın hede sağlığınız.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara