Kurumsal : 0850 304 4116    Avrupa : 0212 435 7788     Anadolu : 0216 426 0001     Gsm : 0532 328 4159    
7Mar 2019
Mar 7, 2019

Klozet tıkanması nasıl giderilir ?

Klozet tıkanması nasıl giderilir ?
Bu gönderiye Oy Ver


Klozet tıkanması nasıl giderilir? Çözüm, uzman bir ekiptir. Sorunu kırma dökme yapmadan teknolojik araçlar ile çözme şansınız bulunur. Peki, klozet neden tıkanır? Bazen kişilerin yanlış kullanımları bazen de tesisatın yanlış yapılandırması sebebi ile gerçekleşebilir.  Yanlış tuvalet kullanımından tutun çocuklarınızın oyuncaklarını klozete atması kadar farklı sebepten sorunlar yaşanabilir.

Klozet tıkanması nasıl giderilir, yukarıda üstünde durduğumuz konulardan herhangi bir sebepten ötürü tuvalet tıkanmış olabilir.  Özellikle yoğun yağış alan mevsimlerde taşmaların önüne geçmek için sorun çıkmadan bakım yaptırmaya önem gösterin. 

İyi bir kurumsal firma mutlaka ekipler yetiştiriyor. Hem sertifikalı hem deneyimli tesisatçılar günümüz teknolojisi kazma, dökme, kırma yapmadan size çözüm üretiyor.  Sertifikalı ve deneyimli uzman tesisatçılar, ustalar kısa süre içerisinde sorunu bularak size çözüm üretiyorlar. 

Klozet tıkanması nasıl giderilir, sorusuna kendiniz çözüm üretmek istiyorsanız elbette öncelikle sirke, karbonat ve sıcak su kullanarak açmayı düşünebilirsiniz.  Ancak maalesef bu size haddinden iş çıkarabilir.  Dikkatli hareket etmenizde yarar var.  Elbette boruları delmek istemezsiniz.   

Klozet tıkanıklıklarında lütfen hemen 7/24 hizmet veren firmalara yönlenin.  Hem cebinizi hem sinirleriniz sağlam kalsın.  İnternet üzerinde bulacağınız bilgiler geçici çözümlerdir.  Yâda size mali olarak ekstra masraf getirebilir.  Duş gideri tıkandı, mutfak lavabonuz tıkandı,klozet tıkandı, gider tıkandı size tavsiyemiz 7/24 hizmet veren bir uzmana ulaşın.  Bu kişiler servis araçları ile gelerek sorunu çözsünler. Kendi başımıza sorunu kalıcı şekilde çözmek maalesef çoğunlukla mümkün olamıyor. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir