WhatsappWhatsapp Klozet tıkanması çözüm! | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
8Mar 2019
Mar 8, 2019

Klozet tıkanması çözüm!

Çözüm, uzman bir ekiptir. Sorunu kırma dökme yapmadan teknolojik araçlar ile çözme şansınız bulunur. Peki, klozet neden tıkanır? Bazen kişilerin yanlış kullanımları bazen de tesisatın yanlış yapılandırması sebebi ile gerçekleşebilir.  Yanlış tuvalet kullanımından tutun çocuklarınızın oyuncaklarını klozete atması kadar farklı sebepten sorunlar yaşanabilir.

Klozet tıkanması çözüm, yukarıda üstünde durduğumuz konulardan herhangi bir sebepten ötürü tuvalet tıkanmış olabilir.  Özellikle yoğun yağış alan mevsimlerde taşmaların önüne geçmek için sorun çıkmadan bakım yaptırmaya önem gösterin.

Klozet açma teknikleri hakkında bahsetmeden önce klozet temizliği hakkında biraz bilgi verelim. 

  • Tuvalet fırçası
  • Çok amaçlı temizleyici veya dezenfektan veya doğal ürün kullanmak istiyorsanız beyaz sirke tercih edebilirsiniz. 
  • Kâğıt havlular veya mikro fiber havlular
  • Lastik eldivenler
  • İsteğe bağlı: Diş Fırçası (çok titizseniz)

Öncelikle dezenfektan maddeyi klozete dökün ve fırça ile temizleyin.  Sonrasında mutlaka Fiber havluları diğer hijyen temizlik için kullanın.  Klozet menteşeleri için diş fırçası kullanabilirsiniz. 

Klozet tıkanması çözüm, uzmanlık gerektiren bir iştir.  Ve tıkanık bölgenin tespiti ve analizi için cihazlar gerekir.  Bu cihazlar kesinlikle ucuz cihazlar değildir. Profesyonel aygıtlar olduklarından ancak kurumsal şirketlerde bulabilirsiniz. 

Su geçirmez robot kamera bir bilgisayar yardımı ile servis aracına verileri iletir.  Ve konunun uzmanı yani klozet açma teknikleri konusunda uzman kişi bu verileri analiz ederek size en az maliyet ile bu sorunu nasıl çözeceğini bildirir. Bir telefon ile arayın servis ücretinin öğrenin. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara